1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Alican Sofu'nun önlenemez yükselişi sürüyor
Alican Sofu'nun önlenemez yükselişi sürüyor

Alican Sofu'nun önlenemez yükselişi sürüyor

Genç ama bir çok okur tarafından usta yazar olarak kabul gören Alican Sofu, F Tipi Aşk isimli kitabı sosyal medyada bir çok kişi tarafından paylaşılarak binlerce okura ulaştı.

A+A-

İzmirli radyo programcısı ve yazar Alican Sofu'nun son yazdığı F Tipi Aşk kitabı bir çok insanın söyleyemediği duygularına tercüman oluyor. Resmi twitter adresinden okurlarına paylaşım yapan Sofu, yeni kitapları hakkında bilgiler verdi.


Aşk kitaplarına genellikle kadınların ilgi gösterdiğini belirten Sofu, şunları söyledi: "Kitap yediden yetmişe herkesin duygularına hitap ediyor. Kanayan bir yaradır ayrılık ve ne zaman unuttum artık derseniz yeniden kanamaya başlayacaktır.

14628267_344412179226794_384702490_n.jpg


Evet F Tipi Aşk bir erkeğin bakış açısından ayrılık ne demek onu anlatıyordu ama özellikle kadın okurların yüzlerce mesajı geliyor ağladıklarını anlatan. Bu da demek oluyor ki aşk en çok kadınlara yakışıyor. Bu konu üzerinden yola çıkarak çok ilgi görecek farklı bir roman yazmaya karar verdim.

Bir Büşra Masalı isimli romanımın başlarındayım daha ve yazarken ben bile etkileniyorum okurların daha fazla etkileneceğini tahmin ediyorum."

Yazarın Kitaplarına Ulaşmak için D & R linki ;

https://www.dr.com.tr/Yazar/alican-sofu-/s=23344

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT