1. HABERLER

  2. SICAK GÜNDEM

  3. El Falı Ve Yıldızname Nasıl Bakılır
El Falı Ve Yıldızname Nasıl Bakılır

El Falı Ve Yıldızname Nasıl Bakılır

El Falı Ve Yıldızname Nasıl Bakılır

A+A-

Yıldızname , dünyaya geldiğiniz anda gökyüzündeki yıldızların o andaki durumuna göre bakarak hayatınızın ileri dönemleri için bilgi almanızı sağlayan bir ilim dalıdır. Dünyaya gelen kişinin doğum günü,saati ve ism, gibi kendine ait kişisel bilgileri kullanarak Ebced Hesabı ile birlikte yapılmaktadır.Kişinin Ölümüne kadar olan tüm bilgileri verildiğine inanılır. Yıldızname eski dönemlerden bügüne dek gelmiş bir ilimdir.

Yıldıznamenin en çok tercih edildiği dönem tarihe göre Osmanlı dönemidir. Günümüzde de çok fazla ilgi görmekte ve bakılmaktadır.Tabi ki gerçekten işini güzel yapan ve yıldızname bakan kişi çok önemlidir. Yıldızname fal olarak bakılmamalıdır,çünkü falla herhangi bir ilgisi yoktur. El Falı gibi muallakta bilgiler değil çok kesin bilgiler iletir bize. Bu nedenledir ki herkes yıldızname bakamaz ve herkese baktırılmamalıdır.

Çünkü hayatınızın ileri dönemleri için size yönlendirme yapacak kesin bilgiler içerir. Yıldızname bize hayatımız ile ilgili bir çok bilgi verir.Haslatıkar,büyü,cin çarpması,cin musallat olması,kişinin nazar değme durumu ile kesin bilgilere ulaşabiliriz. Tabi ki hayatınızı oan göre yönlendirmek ve inanmak size kalmış bir olaydır.Eğer inanıyorsanız mutlaka olumlu sonuçlar alacaksınız. Yıldızname eski zamanlarda Kuran ile bakılırdı.

Yıldızname bakabilmek için öncelikle Ebced hesabını iyi bilmemiz önemlidir. Yıldıznameyi genelde medyumlar ve hocalar bakmaktadırlar. Yıldızname bir fal değildir bunu unutmamalıyız ve ona göre hareket etmeliyiz.Kökeni Osmanlı döneminden öncesine dayanmaktadır. Yıldıznameyi bakarken ve baktırırken çok dikkatli olmanızı tavsiye eder ve gerçekten bilen kişilere danışmanızı öneririm. www.falturk.com

Önceki ve Sonraki Haberler