1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Elvan Başarı'dan kurabiyelerle barış mesajı
Elvan Başarı'dan kurabiyelerle barış mesajı

Elvan Başarı'dan kurabiyelerle barış mesajı

'Meraklı Merdane'nin kurucusu Elvan Başarı, uluslararası kuruluşlara ve liderlere göndereceği kurabiyeleriyle dünyaya barış mesajı verecek.

A+A-

Kurabiye ve pasta atölyesi 'Meraklı Merdane'nin kurucusu Elvan Başarı, kurabiyelerini elçilikler, Birleşmiş Milletler Konseyi, İnsan Hakları Mahkemesi üyeleri ile Unisef gibi uluslararası kuruluşlara ve liderlere de göndereceğini dile getirdi. Elvan, Türkiye'den başlatılan kurabiyeli-pastalı barışa çağrı hareketinin, tüm dünyada ses getireceğine inandığını ifade etti.


Başarı, markasının, kısa sürede bayilik verebilecek seviyeye ulaştığını belirterek, başarısını idolü olarak gördüğü annesine borçlu olduğunu söyledi. Markasının taklit edilmesinden dolayı da rahatsız olduğunu dile getiren Başarı, "Üniversite öğrenciliğim döneminde arkadaşlarımla kurduğumuz derneğe katkı sağlamak için başlatılan çalışmalar sonucu 'Meraklı Merdane' ortaya çıktı. Markamız 3'üncü kişiler tarafından usulsüzce taklit ediliyor. Bu kişiler ile alakalı yasal takip başlatıldı" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler