1. HABERLER

  2. YEREL

  3. EMITT Fuarı’nda Diyarbakır’a ödül
EMITT Fuarı’nda Diyarbakır’a ödül

EMITT Fuarı’nda Diyarbakır’a ödül

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘En iyiler’ ödülleri verildi.

A+A-

Bu yıl 20’incis düzenlenen EMITT 2016 Turizm Fuarı’nda Diyarbakır ‘En başarılı ekip çalışması’ ödülünü aldı.

Diyarbakır Valiliği Koordinasyonu’nda katılımı gerçekleştirilen dünyanın 5. en büyük turizm fuarı olan EMITT’de Diyarbakır standı taktir topladı. Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Diyarbakır Ticaret Borsası, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Karacadağ Kalkınma Ajansı, Sur Belediyesi, Diyarbakır İl Kültür Müdürlüğü, Diyarbakır Kuyumcular Odası, Diyarbakır Tanıtma Kültür ve Dayanışma Vakfı, Kadayıfçı Sıtkı Usta, İlme Halıcılık, Zui Hediyelik Eşya ve Bakırcılık, Merwani Dibek Kahvecisi, Diyarbakır Otelleri, Diyarbakır TURSAB Bölgesel Yürütme Kurulu ile Diyarbakır Seyahat Acentaları’nın bir arada olması ‘En başarılı ekip çalışması’ ödülünü Diyarbakır’a kazandırdı.

Fuarda Diyarbakır adına ödülü Diyarbakır Vali Yardımcısı Taner Bircan aldı. Ödülü alan Vali Yardımcısı Bircan; fuara katılan tüm kurum, kuruluş ve markaları tebrik ederek başarının Diyarbakır’ın ortak başarısı olduğunu söyledi. 

Önceki ve Sonraki Haberler