1. HABERLER

  2. SICAK GÜNDEM

  3. Erkekler Tanga Giymeli Mi?
Erkekler Tanga Giymeli Mi?

Erkekler Tanga Giymeli Mi?

Son zamanların en trend konusu erkek tangası! Sizce erkeler tan giymeli mi?

A+A-

Evet bu soru sorulurken bir çok erkeğin tek söylediği şey “ Erkek adam tanga giyer mi…” olmuştur. İç giyim firmaları tarafından yapılan araştırmalar sonucu son bir kaç yıldır Türk erkekleri tangaya büyük ilgi gösterir olduğu gözlemlenmiştir.

Erkek tangaları özellikle internet mağazalarında çok fazla talep görmekte olduğu ayrıca erkekler için jartiyer talebi olduğu dahi görülmüştür. Yaptığımız araştırma sonucu en fazla erkek tanga satan iç giyim mağazalarından www.markaicgiyim.com olduğu anlaşılmış olup onlarından bu konudaki yorumlarını sizlere sunmak isteriz. Marka iç giyim özellikle son üç yıldır erkek tangasına olan ilginin bayanlardan kaynaklandığını belirmektedir.

 

Kadınlar tarafından özellikle farklılık, bakımlı ve heyecanlı bir ilişkinin alt yapısı iç giyim olarak görülmektedir. Özellikle bayan müşterilerinden gelen taleplerde erkekler için tanganın çok ilgi gördüğünü ve bu ilginin ana sebebi ise bakımlı erkek imajını ön plana çıkardığı düşünülmektedir. Erkekler içinde bakımlı olmanın simgesi olamaya aday görünen tanga kadınlar üzerinden çekici bir görüntüye sahipse erkeklerde neden olmasın mantığı yürütülmektedir.

Avrupa ülkelerinde erkeklerin %50 si tanga kullanmakta ve rahatlık açısından kullandıklarını belirtmektedirler. Özellikle yılbaşı gecelerinde kırmızı erkek tangalarında ki satış patlaması iç giyim üreticilerini fazlasıyla şaşırmaktadır. Ülkemizde ki son satış oranları göz önüne alınarak erkek tanga modellerinde transparan, lame, deri ve fantazi tanga modelleri üretimi son hızla devam etmektedir. Bayanlar tarafından da oldukça hoş karşılanan erkek tangaları ilerleyen zamanda oldukça favori olacağa benziyor tabi bu konuda tercih erkeklerin, karar kadınların ☺ sizce de erkekler tanga giymeli mi?

Haber Kaynağı: Markaicgiyim.com

Önceki ve Sonraki Haberler