1. HABERLER

  2. ULUSAL

  3. FETÖ'cü den Aydınlıkçılara saçma suçlama
FETÖ'cü den Aydınlıkçılara saçma suçlama

FETÖ'cü den Aydınlıkçılara saçma suçlama

Bir FETÖ itirafçısının Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve Aydınlıkçılar’ın “kripto Fetullahçı” olduklarını öne sürdü!

A+A-

Ankara’da tutuklanan bir FETÖ militanı “pişmanlık yasası”ndan yararlanmak istediğini ifade etti.
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Bürosu’nda bir savcıya ifade verdi. İtirafçı ifadesinde, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve Aydınlıkçılar’ın “kripto Fetullahçı” olduklarını öne sürdü!


Konuyu gündeme getiren Aydınlık yazarı Hikmet Çiçek şöyle diyor:
 
Ankara’da tutuklanan bir FETÖ militanı “pişmanlık yasası”ndan yararlanmak istediğini ifade etti. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Anayasal Düzene Karşı İşle
nen Suçlar Bürosu’nda bir savcıya ifade verdi.


İtirafçı ifadesinde, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve Aydınlıkçılar’ın “kripto Fethullahçı” olduklarını öne sürdü! Aydınlıkçılar’ın “çok tehlikeli bir örgüt” olduğunu anlattı. Çöplükten toplanan Ergenekon’un gizli tanıkları gibi bir yığın yalan…


 ALIN BU İFADEYİ…


Sonra ne mi oldu?
Savcılık, bu ifadeyi “gereğinin yapılması için” Ankara Emniyeti Terörle Mücadele Şubesi’ne gönderdi. TEM elemanı amirine sordu. “Müdürüm ne yapacağız?”
İfadeyi okuyan müdür şöyle yanıt verdi: “Alın bu ifadeyi o savcıya iade edin. Saçma sapan yalanlarla kaybedecek zamanımız yok!”
Şu Aydınlıkçılar’a bir “Fethullahçı” denmediği kalmıştı, o da oldu!

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT