1. HABERLER

  2. ULUSAL

  3. İhlas Holding Cahit Paksoy hakkında açıklama yayınladı
İhlas Holding Cahit Paksoy hakkında açıklama yayınladı

İhlas Holding Cahit Paksoy hakkında açıklama yayınladı

İhlas Holding'in CEO olan Cahit Paksoy da gözaltına alındı.İhlas Holding'den bir açıklama yapıldı.. İşte o açıklama

A+A-

Bugün bir kısım medyada, Sn. Cahit Paksoy’un gözaltına alındığı haberleri verilir iken, şirketimizin ismi de yersiz olarak haberlerde yer almıştır. Sn. Cahit Paksoy, şirketimiz ile ilgili bir nedenden dolayı gözaltına alınmış değildir.


Bugün bir kısım medyada, Sn. Cahit Paksoy’un gözaltına alındığı haberleri verilir iken, şirketimizin ismi de yersiz olarak haberlerde yer almıştır. Sn. Cahit Paksoy, şirketimiz ile ilgili bir nedenden dolayı gözaltına alınmış değildir. Kaldı ki, Sn. Cahit Paksoy Şirketimizde 18.04.2016 tarihinde çalışmaya başlamıştır ve haberdeki iddia da bu dönemi kapsamamaktadır.  Kendisinin avukatından şifahen aldığımız beyana göre, 2013 yılında, 5 aylık bir süre, gözaltı işlemi yapılan şirkette yönetici olarak bulunmasından dolayı, bilgisine müracaat için davet edilmiştir. Bunun dışında bir durum söz konusu değildir.

Şirketimizin, FETÖ terör örgütüne karşı duruşu, bütün kamuoyunun malumudur. Şirketimiz ve faaliyetleri ile hiç bir ilgisi bulunmayan şirket ve bir çalışanımızın eski dönemdeki kısa bir dönem yöneticilik yapmış olmasının, şirketimiz ismi altında haberleştirilmesi de tümü ile gerçek dışıdır.

Kamuoyunun bilgisine arz ederiz.

İhlas Holding A.Ş.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT