1. HABERLER

  2. SICAK GÜNDEM

  3. Kanunun Kuvveti
Kanunun Kuvveti

Kanunun Kuvveti

Bu film izlemeye değer. Kanunun Kuvveti filmi konusu ve özetiyle sizleri etkileyecek! Kanunun Kuvveti filmini seyretmek için sabırsızlanacaksınız.

A+A-

1975 yılında Marsilya'da geçen hikayede idealist ve kıdemli polis mahkemesi hakimi Pierre Michel'in hikayesine konuk oluyoruz. Michel eşi ve çocuklarıyla mutlu bir hayat süren, işinde başarılı bir kanun adamıdır.

Bir süredir çalışmakta olduğu yerden Marsilya'nın kritik bir bölgesine atanan Michel tarihin gördüğü en organize uyuşturucu çetelerinden birinin peşine düşecektir. French Connection adındaki bu çete, Amerika'ya uyuşturucu ihracatı yapan Marsilya'nın en büyük uyuşturucu ağını yönetir. Çetenin önde gelenlerinden Zampa'ya karşı savaş açan Michel meslektaşlarının tüm uyarılarına rağmen son derece tehlikeli bu görevi yürütecektir.

Ne var ki Frennch Connection her daim bir adım öndedir ve bir noktadan sonra Michel'in hayatının en zorlu kararını alması gerekecektir.

Cédric Jimenez'in ikinci uzun metrajlı kurmacası olan filmin başlıca rollerinde Oscarlı oyuncu Jean Dujardin, Gilles Lellouche ve Céline Sallette bulunuyor.

Önceki ve Sonraki Haberler