1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kartepe Belediyesi Bayram Öncesinde Kabristanlıkları Bakımdan Geçirdi
Kartepe Belediyesi Bayram Öncesinde Kabristanlıkları Bakımdan Geçirdi

Kartepe Belediyesi Bayram Öncesinde Kabristanlıkları Bakımdan Geçirdi

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, ilçe genelinde yapımı devam eden kabristanlıklarda yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde...

A+A-

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, ilçe genelinde yapımı devam eden kabristanlıklarda yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde çevre düzenlemesi çalışması yaptı.

Bayram sabahlarının vazgeçilmez adreslerinden olan kabristanlıklar yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından bakımdan geçirildi. Kartepe genelinde mahalle statüsüne kavuşan köylerde yapımı devam eden kabristanlık çevre düzenlemeleri kapsamında ekipler, Avluburun ve Şirinsulhiye Merkez Mezarlıklarında çalışma yaptı. Ekipler Avluburun Merkez Mezarlık çevresinde yol cephesini taş duvar örerek estetik bir görüntüye kavuşturdu. Ekipler ayrıca, kabristanlık içini de örgü tel ile çevirerek mezarlığın tamamını kontrol altına aldı.

Kartepe ilçesinde yapımı devam eden mezarlıkları daha temiz ve düzenli hale getirmek adına yürütülen çalışmalardan biri de Şirinsulhiye Merkez Kabristanlığı'nda gerçekleştirildi. Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, çevre taş duvarını tamamladıkları mezarlıkta bayram temizliği de yaptı.

Müdürlük saha çalışanları tarafından kepçe ve kamyonlar yardımıyla yapılan kabristanlık çevre temizliği, mahalle sakinleri tarafından da büyük takdir gördü. bayram geçirmelerini diliyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT