• BIST 97.533
  • Altın 145,781
  • Dolar 3,5801
  • Euro 4,0019
  • İstanbul 22 °C
  • Ankara 13 °C
  • İzmir 24 °C

Kuralar çekildi: Rakiplerimiz belli oldu

Kuralar çekildi: Rakiplerimiz belli oldu
UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele edecek olan Fenerbahçe, Osmanlıspor ve Atiker Konyaspor'un rakipleri belli oldu.

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele edecek olan Fenerbahçe, Osmanlıspor ve Atiker Konyaspor'un rakipleri belli oldu.

UEFA Avrupa Ligi'nde 2016-2017 sezonu grup kuraları bugün Monaco'da çekildi. 48 takımın katıldığı kura çekiminde Türkiye'den Fenerbahçe, Osmanlıspor ve Atiker Konyaspor yer aldı. Fenerbahçe'nin rakipleri Manchester United, Feyenoord ve Zorya Luhansk oldu. Atiker Konyaspor'un rakipleri Shakhtar Donetsk, Braga ve Gent olurken, Başkent temsilcisi Osmanlıspor'un rakipleri ise Villarreal, Steaua Bükreş ve Zürih oldu.

UEFA Avrupa Ligi'nde gerçekleşen kura çekiminin ardından oluşan gruplar şu şekilde:

A Grubu

Manchester United (İngiltere)

Fenerbahçe (Türkiye)

Feyenoord (Hollanda)

Zorya Luhansk (Ukrayna)

...

B Grubu

Olympiakos (Yunanistan)

Apoel (Güney Kıbrıs Rum Kesimi)

Young Boys (İsviçre)

Astana (Kazakistan)

...

C Grubu

Anderlecht (Belçika)

St. Etienne (Fransa)

Mainz (Almanya)

Qabala (Azerbaycan)

...

D Grubu

Zenit (Rusya)

AZ Alkmaar (Hollanda)

Maccabi Tel Aviv (İsrail)

Dundalk (İrlanda)

...

E Grubu

Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)

Roma (İtalya)

Avusturya Wien (Avusturya)

Astra Giurgiu (Romanya)

...

F Grubu

Athletic Bilbao (İspanya)

Genk (Belçika)

Rapid Wien (Avusturya)

Sassuolo (İtalya)

...

G Grubu

Ajax (Hollanda)

Standart Liege (Belçika)

Celta Vigo (İspanya)

Panathianikos (Yunanistan)

...

H Grubu

Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

Braga (Portekiz)

Gent (Belçika)

Atiker Konyaspor (Türkiye)

...

I Grubu

Schalke 04 (Almanya)

Salzburg (Avusturya)

Krasnodar (Rusya)

Nice (Fransa)

...

J Grubu

Fiorentina (İtalya)

PAOK (Yunanistan)

Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)

Karabağ (Azerbaycan)

...

K Grubu

Inter (İtalya)

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)

Southampton (İngiltere)

Hapoel Beer-Sheva (İsrail)

...

L Grubu

Villarreal (İspanya)

Steaua Bükreş (Romanya)

Zürih (İsviçre)

Osmanlıspor (Türkiye)

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim