1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Manisa Büyükşehir Belediyesinden İstifa Açıklaması
Manisa Büyükşehir Belediyesinden İstifa Açıklaması

Manisa Büyükşehir Belediyesinden İstifa Açıklaması

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nden Genel Sekreterlik görevini yürüten Halil Memiş'in istifasıyla ilgili yazılı bir açıklama yapıldı.

A+A-

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nden Genel Sekreterlik görevini yürüten Halil Memiş'in istifasıyla ilgili yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada istifa eden Memiş'in yerine Genel Sekreter yardımcısı Aytaç Yalçınkaya'nın vekalet edeceği bildirildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nce konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "30 Mart 2014'te gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi'nde Genel Sekreter olarak göreve başlayan Sayın Halil Memiş, bugün itibariyle Genel Sekreterlik görevinden istifa ederek ayrılmıştır. Yaklaşık iki buçuk yıldır Genel Sekreterlik görevini yürüten Sayın Halil Memiş'e bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalardan ve hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki çalışma hayatında başarılar dileriz. Genel Sekreterlik görevine, bu süreçte Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Yalçınkaya vekalet edecektir."

Önceki ve Sonraki Haberler