1. HABERLER

  2. YEREL

  3. PASTOP’tan demokrasi nöbeti
PASTOP’tan demokrasi nöbeti

PASTOP’tan demokrasi nöbeti

AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Patnos Sivil Toplum Platformu (PASTOP), 15 Temmuz’da yapılan darbe girişiminin ardından demokrasi nöbetine devam ediyor.

A+A-

PASTOP tarafından dün akşam Patnos Kaymakamlığı önünde bir program düzenlendi. Kur’an-ı Kerim tilaveti, Mevlid-i Şerif okunmasıyla başlayan ve şiir dinletisiyle devam eden programın sonunda toplanan kalabalığa yöresel yemeklerden ayran aşı ikram edildi.


Patnos Sivil Toplum Platformu’ndan yapılan açıklamada, “Milletimiz bu işi burada bırakmayacaktır. Hile ve tuzaklara karşı direnecektir. Bu ülkenin onurlu insanları, darbe sevdalısı bu zihniyeti def edecektir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Müslümanların ve tüm insanların onurudur ve onuru olmaya devam edecektir. Her zaman milli iradenin yanında yer alan, değerlerimiz doğrultusunda hareket eden, ülkemizin birlik ve beraberlik içerisinde geleceğe yürümesi için çaba harcayan Patnos Sivil Toplum Platformu, ilk günden bugüne kadar her gün sahalarda olduğu gibi yarın da sahalarda ve meydanlarda olacak. Milletine kurşun sıkan satılık cuntacıları ve destekçilerini bir kez daha lanetliyor, gazilerimize acil şifalar, şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyoruz" denildi. İHA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT