1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. TÜMSİAD’dan yüz güldüren proje
TÜMSİAD’dan yüz güldüren proje

TÜMSİAD’dan yüz güldüren proje

Kısa adı TÜMSİAD olan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Adana Şubesi, yine uluslararası kuruluşlardan Beşir Derneği ve Semerkand Vakfı ile müşterek olarak, tarihi Ulu Camii önünde 500 kişilik iftar çadırı kurdu.

A+A-

Yetim,yoksul, kimsesiz ve yolda kalmışlara Ramazan ayı boyunca, her gün 500 kişilik sıcak yemek vereceklerini söyleyen TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, maddi - manevi katkılarından dolayı Beşir, Semerkand ve TÜMSİAD yönetim kurulu ile diğer hayırseverlere teşekkür etti.

BAŞKAN KUTLUCA, ORUCUNU ÇADIRDA AÇTI

Masa, sandalye ve çadır için Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a özellikle teşekkürlerini sunan Kutluca, yönetim kurulu üyeleri ile yemek kuyruğuna girerek, Ramazanın ilk orucunu çadırda açtı. Kutluca, Toplumun yüzünü güldüren bu tür sosyal projelerin renk, ırk, dil, hatta din farkı gözetmeksizin herkese kucak açması, adaleti ve iyiliği emreden İslam Dini’nin güzelliklerindendir’’ ifadesini kullandı.’’ Ramazan ayının rahmet, mağfiret ve bereket ayı olduğunu da dile getiren Kutluca, Ramazan ayının ülkemize ve İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.

Önceki ve Sonraki Haberler