1. HABERLER

  2. ULUSAL

  3. Ümit Kocasakal'dan Flaş Açıklama! Aday değilim
Ümit Kocasakal'dan Flaş Açıklama! Aday değilim

Ümit Kocasakal'dan Flaş Açıklama! Aday değilim

İstanbul Baro Başkanı Ümit Kocasakal, 23 Ekim'de yapılacak seçimlerde aday olmayacağını açıkladı. Kocasakal, seçimlerde destekleyeceği ismi de açıkladı.

A+A-

İstanbul Baro Başkanı Ümit Kocasakal, 23 Ekim günü yapılacak seçimlerde aday olmayacağını açıkladı. İstanbul Barosu'nun resmi internet sitesinden bir açıklama yapan Kocasakal, "Meslektaşlarımızın destek ve teveccühü ile  üç dönemdir yürüttüğüm İstanbul Barosu Başkanlığına, yeniden aday olmam yönünde gerek gurubumuzdan, gerek diğer meslektaşlardan gerekse kamuoyundan  yoğun bir talep ve ısrar olduğu halde,  tamamen kendi karar ve değerlendirmeme bağlı olarak bu dönem aday olmamaktayım" ifadelerini kullandı.

DESTEKLEDİĞİ İSMİ AÇIKLADI

Kocasakal seçimlerde Av. Mehmet Durakoğlu'nu desteklediğini açıklayarak, "Son olarak, aday olmama kararım üzerine, gurubumuzda yaptığımız istişare ve değerlendirmeye bağlı olarak,  başta ben olmak üzere ittifakla başkan adayımız olarak belirlenen, görev yaptığım üç dönem boyunca ve  halen İstanbul Barosu  Başkan yardımcılığı görevini yürüten, benim de listesinde delege adayı olduğum yol ve mücadele arkadaşım sayın Av. Mehmet Durakoğlu'nu yürekten desteklemekte ve kendisine başarılar dilemekteyim" ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT