06.EYLÜL.2018 GÖKYÜZÜNDE NELER OLUYOR?

Sabah saatlerinde ay yengeç burcundaki hareketine devam ederken güne başlıyoruz. Ay yengeç burcunda yönetici pozisyonunda olup oldukça güçlü konumundadır. Ay'ın yengeç burcundan geçtiği dönemlerde evimizde olmak, yemek yapmak, yakın arkadaşlar ve aile bireyleriyle bir araya gelmek, evimizin dekorasyonu ile ilgilenmek, başkalarını ve kendimizi fiziksel ve ruhsal olarak beslemek temel güvenlik gereksinimlerimiz olarak karşımıza çıkar. Duygusal ve dürtüsel olarak hassas , kırılgan, abartılı ve değişken duygular içerisinde olabiliriz.

Günün ilerleyen saatlerinde saat: 16:54 den itibaren Ay Aslan burcundaki seyrine başlayacak. Ay'ın Aslan burcunda bulunduğu 2.5 günlük süreç içinde kendimizi adeta soylu kraliçeler ve asil prensler gibi görme eğiliminde oluruz. Ay aslan burcunda açık, mert, gururlu ve cömert tavırlarla kendini ortaya koyar. Bu günlerde gurur ve şehvetin, hırs ve yenilginin melodramatik birer kahramanları olarak sahnede yerimizi alırız.

Aslan süreci içerisinde gücü elimizde tutmak ve ben merkezli olmak arzusu içerisinde olacağımız zaman dilimleridir. Bu dönemde arkadaşlarımızla bir araya gelmek, çeşitli organizasyonlara dahil olmak, yaratıcı olduğumuz alanlar ve yaşamda bize keyif veren noktalara doğru çekiliriz. Çocuklarımızla birlikte zaman geçirmek, alışveriş yapmak, hobilerimizle ilgilenmek, tiyatro , sinema ve konserlere gitmek gibi konularda motive olmakta zorlanmayız.

Aslan burcu vücutta kalp , sırt ve dolaşım sistemiyle bağlantılıdır. Bu bölgeler daha da hassaslaşacağı için ağrılarınız nüksedebilir.

Günün diğer açılarına bakacak olursak; Ay aslan burcuna geçtiğinde sevgi ilişkilerinde denge problemleri yaşayabilir yakın çevremizle sıkıntılar yaşayabiliriz. Kendinizi yorgun enerjiniz tükenmiş gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca maddi kaynaklardaki sıkıntı nedeniyle seyahat ya da eğitimle ilgili planlarınızda problemler yaşayabilirsiniz. Maddi problemler arkadaşlarınızla sosyal olmanızı kısıtlayacaktır.

Satürnün Station konumuna geçtiği şu günlerde hayatımızın belli konularında kısıtlanmalar yaşamamıza neden olacaktır. Satürn direkt hareketine başlamadan önceki enerjisini yoğun olarak yansıtıp çeşitli konularda kısıtlanmamıza sebep olacaktır.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar