1 Fincan Çimen Suyu içerek o sorundan kurtulabilirsiniz

1 Fincan Çimen Suyu içerek o sorundan kurtulabilirsiniz

Çimen Suyunun şaşırtıcı etkisiyle tanışın. Aç karnına içtiğiniz çimen suyu o sorunu geçirmeye yetiyor:

Kedimi Dışarıya çıkardığım zaman çimlere koşturması beni gerçekten çok şaşırtıyordu. Bir gün doğal ürünlerin sunumda olduğu bir kafeye gittim.

Kafe içerisinde kahveler elbette harikaydı. Ancak çim suyu beni şaşırttı. Bu nedir ne değildir diye garsona sordum. Faydalarından bahsetmeye başladı hemen bana.

İnanmadım elbette.

Eve geldiğimde internette yapmış olduğum araştırmalar beni çok şaşırttı. Her gün olmasa bile haftada bir kez çim suyu içmeye çalışıyorum. Gerçekten beni rahatlatan bu uygulamanın sizin de hoşunuza gideceğine eminim.

Peki neden Çim suyu içmeliyim ne gibi yararları var diyorsanız. Şimdi sizlere yararlanmanız için bazı bilgiler vereceğim.

Çimen suyu çok faydalı. Ancak bu çimenler sanıldığı gibi sokakta büyüyen çimenlerden değil. İnsanlar bilmedikleri otlardan kesinlikle uzak durmalı

Çimen Suyu K, E, C, A, B, B12 , B9 , B8 , B6 , B3 , B2 ve B1 Gibi Vitaminleri bünyesinde barındırır.

Diş Çürümelerine iyi geldiği bilinir. Kanı temizleyip kan dolaşımını kontrol eder. Ağız içerisinde 5 dakika tutulursa ağırları yok eder

Diş etlerini temizler ve yaraların iyileşmesini sağlar.

Karaciğerimizi korur. Kan şekerimizi düzenler. Saçların aklaşmasını engeller. Sindirim sistemini düzenleyerek bir çok kötü atığı yok eder.

Cildimizi yenileyip tansiyonu düşürür.

En Yeniler