11 AĞUSTOS 2018 PARÇALI GÜNEŞ TUTULMASI VE ETKİLERİ

11 Ağustos 2018 tarihinde Aslan burcunun ikinci dekanında gerçekleşecek parçalı Güneş Tutulması Türkiye saatiyle 11.02’de başlayacak ve tam tutulma saatine 12.57’de erişecek. Tutulmanın yükseleni Akrep burcu olacak. Tutulma sırasında Merkür Aslan burcunda geri harekette, Mars sıfır derecede kovada geri harekette olurken; Mars lilith ile kavuşum halinde olacak. Bu tutulma esnasında gökyüzünde Merkür ve Marsla beraber Satürn, pluto, uranüs, Neptün gezegenleri de geri harekette olacak. Bir tutulma sırasında gezegenler geri harekette ise o gezegenlerin enerjileri yoğun hissedilir ve etkileri daha fazla olur.


Tutulma ; eğitim sistemi, öğrenci ve öğretmen ile ilgili konuları gündeme getirirken trafik kazalarında artma gözlenecektir. Tutulmayla beraber elektronik eşyalarda bozulmalar, siber saldırılar, dijital ortamda hırsızlık olaylarında artma yaşanabilir. Tutulmayla beraber maddi konularda büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Anne veya Babanızın sağlık sorunları gündeme gelebilir.


Çocuklarla ilgili olaylarda artış yaşanabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Evli olanlar ilişkilerinde iletişim problemleri yaşayabilirler. Ani öfke patlamaları yaşanabilir. Problemler ayrılma ve boşanmaya sebebiyet verebilir.
Çocuklar üzerinde salgın hastalıklar, spor yaralanmaları, sanatçı kayıpları artabilir.


Stresle ilgili problemler, dolaşım sistemi, vücuda giren kramplar, spazm, ani hastalıklar, kalp çarpıntısı ve sorunları, elektrik çarpmaları, patlamaların neden olduğu kazalar, sinirsel hastalıklar gibi sağlık sorunları oluşabilir.
Bu tutulmalar artık hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını söylüyor bize. Kişisel etkilerini öğrenmeniz için harita analizi yaptırmanız gerekir.
Bütünün hayrına olması dileğimle...

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar