13 HAZİRAN 2018 İKİZLER BURCUNDA YENİAY

13.Haziran.2018 tarihinde İkizler burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Yeniayın yükselen burcu Oğlak burcu olacak. Bu yeniay ile birlikte öğrenmek , merak, iletişim, zeka ve özgürce gezmek isteği ön plana çıkabilir. Bu yeniayın çocuk sahibi olmak isteyenlere bir şans verme olasılığı yüksek. Hatta ikiz çocuk olma olasılığı bile var.

,0-002.jpg

Yeniay' da evli çiftler daha sakin olmalı. ''Ben sen '' kavgası ben bilirim gibi tavırlardan uzak durunuz. Tartışmalar kavgalar sonucu boşanma oranlarında artma olabilir. Tartışmaların çoğu aile içi maddi problemlerden çıkacağı için daha sakin olmanızda yarar var. 
 
Yeniay geçmişi bırakıp yeniye yönelmemizi ve değişmemizi istemektedir. Zorlayıcı bir değişim süreci bizleri beklemektedir. Bu Yeniay'la birlikte aile büyüklerimizin sağlık sorunları ortaya çıkabilir. 
İş ortamında patronunuzla problemler yaşayabilirsiniz. Konuşarak çözüme ulaşabilirsiniz daha sakin olmakta yarar var. Maddi problemler yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Özellikle sindirim sorunları yaşayabilirsiniz. Mide, pankreas, dalak gibi organlarla alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. 
Seyahatler gündeme gelebilir. Yapılacak seyahatler problemsiz geçecek neşeli güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Bayram öncesi de trafiğin yoğunlaştığını düşünürsek daha sakin ve dikkatli olmanızda yarar var.
Aile içinde gizlide kalmış bir sır ya da gizli bir düşmanlık ortaya çıkabilir. 
KOÇ BURCU
İkizler burcunda gerçekleşecek yeniay da alacağınız enerji ile gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için girişim yapabilirsiniz. 26 Haziranda yaşanacak Mars retrosundan önce yapmak istediklerinizi yapma zamanı. İletişime geçmek istediğiniz ama konuşamadığınız kişilerle konuşmanın tam zamanı.
BOĞA BURCU
Kariyer alanında yapacağınız atılım maddi konularda rahatlama getirecek. Yakın çevrenizle görüşmek istediğiniz kişilerle görüşmenin tam zamanı. Hayallerinizi gerçekleştirmek için anlaşmalar yapabilirsiniz.
İKİZLER BURCU
Kariyerinizde gerçekleştirmek istediğiniz bir girişim varsa bunu yapmanın tam zamanı. Aile büyüklerinizden birisi hastalanabilir. Evli olanlar evliliklerinde problemler yaşayabilir tartışmalardan uzak durun.
YENGEÇ BURCU
Maddi yönden değişiklikler olabilir. İş yerinizde ani oluşacak değişikliklere dikkat edin. Maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Evli olanlar eşleriyle tartışma yaşamamaya özen gösterin. 
ASLAN BURCU
Evli olanlar evliliklerinizde sevginizle sınanabilirsiniz. Sağlığınıza ve psikolojinize dikkat edin. Gitmek istediğiniz seyahatleri iptal etmek durumunda kalabilirsiniz.
BAŞAK BURCU
Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Kariyerinizi geliştirmek için iletişime geçebilirsiniz. Ani gelişecek seyahatler gündeme gelebilir.
TERAZİ BURCU
Aile içi tartışmaları iş ortamına taşımayın. Aile içi tartışmalar boşanmalara sebebiyet verebilir. Oldukça duygusal olacağınız bir gün olacak. Yeni iş girişimlerinde bulunabilirsiniz.
AKREP BURCU
Şans seninle desem! Kariyerinde ani değişimler, yurt dışı seyahatleri, eğitim fırsatları karşına çıkabilir. Maddi kaynaklarda değişmeler yaşayacaksınız. 
YAY BURCU
Maddi kaynaklarınızda yaşadığınız sıkıntı aile büyüklerinin desteği ile düzelecek. Sağlığınızda problem görünmüyor. Eşinizle çocuk yüzünden tartışabilirsiniz.
OĞLAK BURCU
Kariyer , iş anlaşması bununla ilgili görüşmeler gündemde olacak. Kendinizi enerjik hissetseniz de bazı konularda kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz. Evli olanlar eşleriyle fikir ayrılıklarına girebilir.
KOVA BURCU
Yoğun çalışmalarınız kariyerinizde ilerleyeceğinizi gösteriyor. Çalışmalarınız sizi yorsa da kariyerinizde ilerleme olacak ve maddi kaynaklarınız artacak. Eğitim ya da seyahat düşünüyorsanız şanslı dönemdesiniz.
BALIK BURCU
Sosyal çevrenden kısıtlanabilirsin. Ailenle daha çok zamana geçirmek isteyebilirsin. Kendini duygusal hissedebilirsin. Yeni finansal kaynaklar bulup gelirlerini artırabilirsin. Maddi kazanç sağlama yöntemleri ile ilgili öneride bulunanları dinlemekte fayda var.
 

Önceki ve Sonraki Yazılar