18 Eylül 2016 tarihinden itibaren bazı il ve ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak!

18 Eylül 2016 tarihinden itibaren bazı il ve ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak!

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., tesis ve bakım çalışması dolayısıyla bazı il ve ilçelerde 18 Eylül 2016 tarihinden itibaren elektrik kesintisinin yaşanacağını duyurdu.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.'den konuya ilişkin yapılan açıklamada, Ankara, Karabük, Kastamonu ve Kırıkkale illerindeki bazı ilçelerin mahalle ve sokaklarında elektrik kesintilerinin yaşanacağı belirtildi. 


Buna göre kesintinin yaşanacağı bazı mahalle ve sokaklar şöyle:
"Ankara ili Haymana ilçesine 09.00 ve 14.00 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle Yeni Mahallesi sokaklarına enerji verilemeyecektir. Karabük ili Yenice ilçesine 09.00 ve 13.00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle Ören Köyü Hatipoğlu Mahallesi sokaklarına enerji verilemeyecektir. Karabük ili Yenice ilçesine 13.00 ve 17.00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle Bağbaşı Köyü Dabazlar, Ibrıcak Köyü Kadı Mezarlığı, Ayanlar, Tabaklar, Merkez, Yeniköy Bektaşlar ve Çay Mahallelerinin sokaklarına enerji verilemeyecektir. Kastamonu ili Araç ilçesine 09.00 ve 15.00 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle İğdir Bucak Yeşilova Köyü Merkez Mahallesi İğdir Bucak sokaklarına enerji verilemeyecektir.”


Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., Kırıkkale ili Keskin ilçesine ise 3’ncü şahıs çalışması nedeniyle Çalış Köyü, Eskialibudak Köyü, Konurhacıobası Köyü, Ortasöken Köyü Mahallelerinde de elektrik kesintilerinin yaşanacağını bildirdi.


Benan Özben

Kaynak:Haber Kaynağı