19 ŞUBAT 2019 BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY

19 Şubat 2019 tarihinde saat 18:53 de 00°42' Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Yükselen burç yine Başak burcu olacak. Bu dolunay ile birlikte Başak burcu temalarını yoğun olarak hissedeceğiz.

Dolunay enerjisinin etkisiyle aile içi tartışmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz olayları fazla büyütmeden anlaşma yoluna gitmenizi tavsiye ederim. Unutmamak gerekir ki dolunaylar sonlanma enerjisi taşırlar. Çocuklarla bu süreç içerisinde daha yakından ilgilenmek gerekir. Çocuklarla ilgili sıkıntılar ve üzücü haberler duyabiliriz. Sevginizi ve ilginizi daha çok göstermeye çalışın. Maddi sıkıntılarınızı çocuklarınıza yansıtmayınız. Dolunayın etkisiyle; bacak ve ayak kemiklerinizde hassasiyet artabilir.

Sezgilerinizin ve hayal gücünüzün arttığı ve bunu ilişkilerinize yansıttığınız bir süreç yaşayacaksınız. İkili ilişkilerde, ortaklıklarda Neptün'ün hayallerinizle Merkür'ün ise sezgilerinizle birlikte hareket edeceğini söyleyebiliriz. Bu süreci iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Eşinizden, ailenizden gelen maddi kaynaklarda azalma söz konusu olabilir. Beklenmedik bir eğitime katılabileceğiniz gibi, ani planda olmayan bir seyahate çıkabilirsiniz.

Verimli çalışmalar yapabilirsiniz. Sosyal olmak isteyebileceğiniz bir süreç olacaktır. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek sizi rahatlatacaktır.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar