20 Mayıs - 22 Mayıs Gökyüzü Analizi

20 Mayıs

Ay Yay Burcunda seyir halinde iken haftaya başlamış bulunuyoruz. Ay yay burcunda iken her an yeni yerler görmek ve yeni maceralara atılmak için kendinizi hazır hissedersiniz. Çevrenizdeki olaylara bakış açınız felsefi olabilir. İnançlarınız doğrultusunda ibadet yapmak isteyebilirsiniz. Yay burcunun yönetici gezegeni Jüpiterin Retro da olması nedeniyle duygularınızda fanatizm gibi aşırılıklar hissedebilirsiniz. 

Günün açılarına bakacak olursak; Güneş 29°00' Boğa burcunda ve Merkür 27°29' Boğa burcunda kavuşum halinde olup; sabit yıldızlarla yapmış oldukları kompozisyonlara baktığımızda özellikle şiddet ve kaza haberleri gündeme gelebilir. Ay Neptün arasındaki kare açı hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Bunun yanında Merkür'ün Satürn, Plüto, Chiron, Ay düğümlerine yapmış olduğu iyicil açılar; hayatımızda değiştirmemiz gereken ve değiştirmekte zorlandığımız konular ile ilgili harekete geçip, yardım alabileceğimiz kişilerle veya görüşmemiz gereken kurumlarla görüşebileceğiniz güzel zamanlar. 

Juno sirius sabit yıldızı ile kavuşumda olacağı bu hafta ilişkilerinizde varsa problemleri çözebilirsiniz. Problemi olmayanlar ise gelecekle ilgili planlar yapabilirsiniz. Romantik zamanlar geçirebilirsiniz. 

Kariyer alanında ise toplantılar ve görüşmeler için uygun olmayan başarısızlıklarla sonuçlanabilecek görüşmeler olabilir. İş konusunda ani atılımlardan uzak durunuz. 

21 Mayıs günü Güneş İkizler burcuna geçecek. Benim gibi İkizler Burcu olan herkesin doğum günü kutlu olsun. Gökyüzünde ikizlerin bitmek bilmeyen enerjisini hissederken, ani karar değişiklikleri görülebilir. Güneş ikizler burcuna geçiş yaptığı sıralarda Ay'da Oğlak burcuna geçmiş olacak. Disiplinli çalışma, sürekli çalışma isteği olabilir. İnatçı, karamsar, kıskanç ve duygusallıktan uzak tavırlar içerisinde bulunabiliriz. 

22 Mayıs Merkür Güneşin kalbinde olacak. Alcyone sabit yıldızı kavuşumlu bu gökyüzü olayı hırs, şeref ve ihtişam gibi konuları gündeme taşıyacaktır. Satürn iletişimi kısıtlasa da genel olarak iyicil açılar mevcut olacak. Bu süreçte fitne ve fesat kişilerden uzak durunuz. Kafanızı karıştırmalarına izin vermeyiniz. 

WEB SİTE: http://karmastrologemel.blogspot.com/

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

FACEBOOK:http://www.facebook.com/astrologemelacikel/

TWİTTER: http://twitter.com/astrologemel

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar