2021 Yılının Saç Trendi... Saçları Ortadan Ayırmak OUT!

2021 Yılının Saç Trendi... Saçları Ortadan Ayırmak OUT!

2021 yılı saçlar için de dönüşüm yılı olmaya aday. Soğuk saç tonlarında yıllardır devam eden grilerden sıkıldım diyorsanız bu yıl sizin yılınız olacak.2021'in saç trendini sizler için derledik...

2021 yılı saçlar için de dönüşüm yılı olmaya aday. Soğuk saç tonlarında yıllardır devam eden grilerden sıkıldım diyorsanız bu yıl sizin yılınız olacak.
2021'in saç trendini sizler için derledik.

Koronavirüs yüzünden evlere tıkılıp kaldığımız 2020 yılını geride bıraktık ancak bu kadar çok bunalmış olmanın acısını 2021 yılı içerisinde hem makyajda hem de saçta çıkarmaya hazırlanıyoruz. 2021 yılı canlılığı temsil eden sıcak tonların yılı olmaya aday..

2020'nin depresyon topuzu out, artık canlanma zamanı!

Son yıllarda sıklıkla kullanılan gri saçlara 2021 yılında veda ediyoruz. Artık daha canlı, parlak ve sıcak tonlar moda olacak. 

2021 Saç Trendi

  • PERÇEMLER RENKLİ: 2022nin ikinci yarısında tanıştığımız perçemlere renk katma modası bu yılda sürecek. İster saç renginizle uyumlu isterseniz de tamamen farklı bir renk olsun fark etmiyor. İster sarı saçın önüne pembe atın isterse siyah saçların önünde kırmızı..
  • TURUNCU TRENDİ: Turuncu saçlara yeniden dönüyoruz. Bu yılın canlılığın yılı olacağını belirtmiştik. Genel olarak sıcak tonalrı bu yıl sıklıkla göreceğiz. Yıllardır süren soğuk tonlara 2021'de veda ediyoruz. Gri saçlar out!
  • ARALARA SICAK TONLAR: Saçlarınızın rengi ile doğrudan oynamak istemiyorsanız bu yıl aralara atacağınız sarı tonlar saçlarınızı oldukça havalı gösterecek.
  • YANDAN AYIRILACAK: Uzun süredir devam eden saçları ortadan ayırma modası da 2020'de kalanlar arasında.. 2021'de trend  saçları yandan ayırmak. 
  • DÜZ FÖN BİTTİ: Son yıllarda saçlara çekilen jilet gibi düz fönler yerini daha hareketli saçlara bırakıyor. Doğal dalga, içe ya da dışa çekilen fönler yeniden hayatımıza giriyor.