24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Akrep Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Akrep Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Akrep Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Değerli Akrepler saat 06:05 itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak görünümle  adım atıyoruz. Titiz ve oldukça dikkatli bir şekilde ileriye yönelik hedeflerinizi, dostluklarınızı ve amaçlarınızı gözden geçirmeniz anlamına gelmekte. Ancak bu gözden geçirmede maddi ve manevi kayıp-kazanç ikilemini kafanızın içinde oturtmaya çalışabilirsiniz. Eğer bu konularda soru işaretleri uyandıran ve sizi rahatsız eden durumlara varsa doğal olarak sıkılmanız mümkündür.

Saat 06:07 Neptün ile karşı karşıya geliyor. Aşk hayatınız çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır.  Ancak paramızın hesabını da iyi yapalım. Açılmayalım.

Saat 06:39 Mars-Neptün arasındaki zorlayıcı görünümünde, maddi konular başta olmak üzere aşk hayatınızla ilgili konularda hayati bir karar vermenizden yana değilim. Sizi kim ve hangi neden, fedakarlıkta bulunmaya sevk ediyorsa, bu fedakarlığın size bir faydası var mı, buna değer mi diye bir düşününüz. İnandığınız yolda tabii ki ilerlemelisiniz, hamlede bulunmalısınız. Ancak gerçekten inanılır mı, değil mi diye bir bakınız. Başkalarının düşüncelerinden, tavırlarından etkilenmeyiniz. Siz eğer aklınız başınızda soğukkanlı bir şekilde düşünürseniz, hiç kimsenin tavsiyesine ihtiyacınız kalmaz.

Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, güçlü insanlardan destek görmenizi sağladığı gibi, bazı değişimlerin sizi çok daha önemli bir çevrenin içinde yer almaya hazırladığını belirtiyor. Yani artık hedef çıtanızı biraz daha yükseğe çıkarma vaktinizdir.

Alternatif Yorum: 

Bugün çok fazla meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Savunduğunuz konulardan taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz. Mesleki ilişkileriniz başarılı bir şekilde ortaya koyarken, inatçı yapınız bir kez daha vurgulayacaksınız. Bugün,güçlü bilinçaltınızı, yaşama geçirmek için başlattığınız savaştan galip çıkmak isteyebilirsiniz