24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Aslan Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Aslan Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Aslan Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Değerli Aslanlar saat 06:05 Ay-Mars zorlu görünümüyle gününüz başlıyor. Bu enerji parasal konular üzerinde titiz ve inceleyici düşünmek zorunda olduğunuzun göstergesidir. Bunun nedeni,  birden fazla mesele üzerinde aktif hareket etmek zorunda oluşunuzdur.

Saat 06:07 Ay-Neptün karşıtlığında, bütçe dışı harcamalar veya evdeki hesabın çarşıya uymaması gibi durumlar görülebilir. Aldığınız ile verdiğinize dikkat ediniz.

Saat 06:39 Mars-Neptün zorlu görünümünde, hızlı ve oldukça aktif olan Mars, dünden bu yana bizleri fazla abartılı hareket etmeye, riskler almaya, ilişki konularında fevri davranışlara yöneltebilir. Üzerinizde baskı kuran bir durum olduğunda hemen oradan kaçmak gereği duyarsınız. Çünkü sizin istediğiniz özgürce hareket etmektir. Aşk, çocuk, parasal, hedefleriniz konusunda lütfen bilinçli davranınız. Bir karara varmadan önce, bunun size gerçekten yararı olur mu diye iyice düşününüz. Mantığımızı devrede tutmamız gereken günlerdeyiz.

Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, kafanızın içindeki planlara ve  hayat görüşünüze göre neler yapmanız gerektiğini saptayabilirsiniz. İşinizde ustalaşmak, gelir düzeyinizi arttırmak için eksiklerinizi gözden geçirmenizin faydalı olacağını söylüyor.

Alternatif Yorum: 

Bugün çevre ilişkileriniz güçleniyor. Ortak dostlarla bir araya gelecek ve onların fikirlerinden etkileneceksiniz. Sosyal ilişkilerinizi canlı tutmaktan hoşlandığınız için, size sunulan tekliflerde farklı istekler arıyorsunuz. Tanıdığınız birinden evlilik teklifi alabilirsiniz. Güçlü sezgilerinize güveniyor ve çevrenizdeki olayları irdelemekten hoşlanıyorsunuz.