24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Balık Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Balık Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Balık Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Değerli Balıklar saat 06:05 itibariyle Ay-Mars zorlu  görünümüyle güne başlıyor. Bu enerji, ikili ilişkilerdeki pürüzlerin düzeltilmesi anlamında her iki tarafın da samimi ve açık kalplilikle hareket etmesi gerektiğinin göstergesidir. Bu olduğu takdirde hiçbir sorun çıkmayacaktır. Bazı Balıklar için bu enerjinin anlamı sözleşme yenilenmeleri ve otoritelerle yapılacak görüşmelerde karşı tarafın üzerinizdeki hakimiyetinin veya partnerin haksız tavırlarının  sizi gerginleştirmesi anlamına gelebilir. Kimileriniz için hem iş hem ilişki anlamındaki hareketliliğin işaretidir.

Saat 06:07 itibariyle Ay-Neptün karşıtlığı meydana geliyor. İlişkinizi gözlem altına almanızı  ve eğer bir problem varsa bunları mutlaka çözüme kavuşturma arzumuzun işaretçisi oluyor. Bir yandan eleştiririz, diğer taraftan vazgeçemediğimizi düşünürüz. Genel olarak hayata tutunmaya, gayretle bir şeylerin üstesinden gelmeye  ve de huzura kavuşmayı da dileriz.

Saat 06:39 Mars-Neptün zorlayıcı görünümü, duygularımız bir hayli yoğun. İş hayatımız olsun aşk veya ilişki meselelerinde sağlıklı düşünmekte zorlanıyoruz. Sanki birileri el birliği etmiş, gelip bizi buluyor. Bir bakıyoruz mutluyuz, hatta fazlasıyla coşkuluyuz. Birkaç gün geçmeden düşüşteyiz. Ne geçmiş ne gelecek. Artık şu an bizi ilgilendiriyor. İçimizden neler gelip geçiyor. Garip dünya diyoruz, çok garip ve tuhaf. Dostlarım böyle düşünenlerden birisi de siz iseniz, emin olunuz ki, bugün  birçoğumuz böyle düşünüyoruz. Güvenmekte, inanmakta zorlanıyoruz. Emin olduğumuz insanların bile garip hareketleriyle karşılaşıyoruz. Ancak bu görünüm bugün için etkili olacak ve sona erecek. Onun için hayatın tüm geneline yaymayalım. Sadece bugün dikkatli olalım.

Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, ortaklaşa paylaşım ve  el ele vererek hayatı sürdürmenin ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha vurguluyor.  Duygularımızı güçlü bir biçimde dışa yansıtmanızda destek veriyor.

Alternatif Yorum: Enerjiniz çok güçlü ve olumlu kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Hissettiklerinizle amaçlarınızın aynı yönde olması, uğraş vermeniz gerektiren konuların kolaylaşmasını sağlıyor. Maddi konularda önemli konuların araştırması içindesiniz ve yeni başlangıçlardan korkmuyorsunuz. Bugün, güçlü yönleriniz bir kez daha ortaya koyacaksınız