24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Başak Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Başak Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Başak Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Değerli Başaklar, saat 06:05 itibariyle etkili olacak Ay-Mars mücadeleci görünümüyle başlıyor. Ev içi aktivitelerinin ve yoğunluğunun işaretçisidir. Yolculuklar, iletişim ve haberleşmeler  artabilir ancak beraberinde dağılmalar görülebilir. İnandığınız konularda fanatik bir şekilde kendinizi savunmanız mümkündür.

Saat 06:07 Neptün ile bir karşıtlık oluşturacak.  Bu görünüm, huzur bulmak, güzel sözler söylemek, endişelerimizden kurtulmak arzumuzu işaret ediyor. Gönlümüz huzur bulmak ve  problemleri geride bırakmak isteyecektir. Buna fazlasıyla ihtiyacımız var.

Saat 06:39 Mars-Neptün zorlayıcı görünümü,  ev içinde, ailevi ve ilişkinizle ilgili meseleler üzerinde abartılı hareket etmeye neden olabilir. Bir yandan ortaya koymak istedikleriniz, diğer yandan kıstırılmış olmanın getirdiği baskılar üstünüzde hakim. İçgüdüsel olarak sanki bir şeyler sizi fevri davranmaya zorluyor gibi. Aynı durum partnerinizle ilgili konularda da etkili olabilir. Birbirinize karşı dikkatli ve dürüst davranmanızda yarar var. Üzerinde düşünmeden hiçbir konuda aceleci kararlar vermeyiniz.

Alternatif Yorum: 

Bugün, ilişkilerinizi olumlu yönde kullanacaksınız. Birlikte olduğunuz kişilerin sürpriz davranışları karşısında,şaşırabilirsiniz. Olağanüstü bir algılama gücüne sahipsiniz. Maddesel konularla ilgili yeni değişimlere ihtiyaç duyacak ve bulunduğunuz şartları daha da yukarıya çekeceksiniz. Bazı gerginlikleriniz için rahatlamayı denemelisiniz.