• BIST 105.520
  • Altın 379,524
  • Dolar 6,8125
  • Euro 7,5605
  • İstanbul 17 °C
  • Ankara 12 °C
  • İzmir 20 °C

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: İkizler Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: İkizler Burcu
24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: İkizler Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Değerli İkizler saat 06:05 Ay-Mars arasında oluşacak zorlu görünümle güne merhaba diyoruz. Bu enerji kendinize dönük iş-özel-ailevi konular üzerinde detaylı düşünmenin sizi yorabileceği yönündedir. Bu görünüm partnerinizin sizinle aynı doğrultuda düşünmemesi nedeniyle sıkılmanız anlamına gelebilir. O olayları daha farklı bir pencereden ele alır size göre daha rahat davranır. Aslında çözüm bulmaya çalışıyordur ancak sizin bu çözümü görebilecek haliniz yok gibidir. İşte bu durum aranızda sorun yaratmasından ziyade tatsızlık verici olabilir. İş ortaklarınızla aranızda da buna benzer durumlar oluşabilir. En iyisi elden geldiğince sakin olmaktır. Evi, ailenizi ilgilendiren mevzularda biraz daha sakin olmaya çalışmanız faydalıdır.

Saat 06:07 Ay-Neptün karşıtlığı,   kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor.  Ayrıntılar bir hayli dikkatinizi çeker, işlerinizi halletme istersiniz. Fakat sıkıntıya da gelemezsiniz.

Saat 06:39 Mars-Neptün görünümü, özellikle ilişki ve iş hayatınızla ilgili konular üzerinde fevri kararlar almamakta yarar var. Birbirinize karşı anlayışlı olma zamanıdır. Eğer Değerlinizin abartılı davranışlarıyla karşılaşırsanız ve bu ilişki kafanızın içinde tuhaf sorular uyandırıyorsa durup olan bitene iyice bakınız. Birbirinizin üstüne gitmeyiniz. Şu aralar Mars-Yay burcu geçişi nedeniyle, hem beraberlik hem iş konularında riske açıksınız. Ne kadar soğukkanlı ve akıllıca hareket ederseniz, o denli iyi olur.

Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, kendiniz için  gerçekçi hedefler belirlemenizi, ideallerinize sahip çıkmanızı sağlıyor. Ayrıca düşündüğünüz bir takım yeni değişimler için paranın önemli olduğunu, benzetme yerindeyse bilmediğiniz sularda yüzerken dikkatli olmanız gerektiğinden söz ediyor. Şimdiden ziyade geleceği merkez alarak hareket etmenin faydalı olduğunu söylemeliyim.

Alternatif Yorum: 

Ay burcunuzda ilerliyor. İş yaşantınızı askıya alacak ve duygusal konularınıza ağırlık vereceksiniz.Bugün, partnerinizin güçlü özelliklerinden etkilenebilirsiniz. Güneş sosyal ilişkilerinize yeni bir boyut kazandıracak. Risklere girme konusunda, dostlarınız sizi farklı koşullara sürükleyebilir. Bugün, enerjinizi dengeli kullanmalısınız.

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim