• BIST 103.024
  • Altın 378,006
  • Dolar 6,8109
  • Euro 7,4186
  • İstanbul 17 °C
  • Ankara 14 °C
  • İzmir 19 °C

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Koç Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Koç Burcu
24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Koç Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Değerli Koçlar, saat 06:05 Ay-Mars arasındaki mücadeleci görünümle başlıyor.  İş hayatınızla ilgili konularda titiz çalışma ve yoğunluğun, ince eleyip sık dokumanın işareti olan bu enerji, özgür hareket etmek bireyin önünde engel oluşturur. Özellikle sabah saatlerinde kişi kendini kıstırılmış gibi hissedebilir.

Saat 06:07 Ay-Neptün karşıtlığı meydana gelecek. Kafamız bir şeylere takılabilir. Bizi  hiç kimsenin anlamadığını düşünürüz. Oysaki  bizi alkışlamasalar da,  çevremize karşı ılımlı davranmamızda yarar var.

Saat 06:39  Mars-Neptün zorlayıcı görünümü, atılımda bulunmak istediğiniz alanlarda veya konularda lütfen aceleci davranmayın. Kimlerle bağlantıya geçiyorsanız, doğru ve ehil kişileri tercih edin. Bir iş mi yapacaksınız? Piyasanın durumuna bakın. Bir yolculuk mu düşünüyorsunuz. Güvenilir firmaları tercih edin. Söylediğinize, yaptığınıza dikkat edin ve yapmak istediklerinizi mutlaka gözden geçirin. Uygulamadan önce iyice bir bakın. Bunları neden söylüyorum. Çünkü yanılmamak, sonradan pişman olmamak için enine boyuna düşünmemiz gerekiyor. Deyim yerindeyse, atımızı sağlam kazığa bağlamamız gerekiyor.

Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, sizi ilgilendiren konularda derinlemesine düşünmenizi ve planlamada bulunmanızı  sağlıyor.  Bilinmeyen veya belirsizlik içeren durumları çözüme kavuşturmanız için sizi itekliyor.

Alternatif Yorum: Bugün Güneş karşıt evinize geçiyor. Duygusal ilişkilerinizde daha sert ve bencilce hareket edebilir, gücü sevdiğiniz için, bu tür davranışlar içine girebilir ve ilişkilerinizde çevresel koşullarınızın size yarar sağlayacak noktalarda odaklaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin onaylanması ile, hedefleriniz belli bir aktiflik kazanacak.

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim