• BIST 108.097
  • Altın 372,894
  • Dolar 6,7080
  • Euro 7,4961
  • İstanbul 15 °C
  • Ankara 11 °C
  • İzmir 14 °C

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Kova Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Kova Burcu
24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Kova Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Değerli Kovalar saat 06:05 Ay-Mars arasındaki mücadeleci görünümle güne başlayacak. İş-sağlık-maddi meseleler üzerinde daha dikkatli bir şekilde durabilir ve yapılması gerekenleri titiz bir biçimde gözden geçirebilirsiniz. Dış dünyada aktif bir şekilde hareket etmek zorundasınız. Bir yandan bürokratik engellerle mücadele ederken diğer yandan halletmeniz gerekenler için bir takım kişilerle bağlantıya geçmeniz gerekir.

Saat 06:07 Ay-Neptün karşıtlığında, bilinçli davranan, aklı başında düşünmeye çalışan kişiler huzur bulurlar. Yoksa uğraş dur. Kimseyi değiştiremeyiz.

Saat 06:39 Mars-Neptün zorlayıcı görünümünde, dönüp dolaşıp aynı konuya geliyoruz. Parasal konularda hassasız ve ister istemez dış etkenler yüzünden bin dokun bin ah işit modundayız. Kafamızın içindeki yenilikleri tabii ki uygulamaktan yanayız. Ancak doğru yolda ilerliyor muyuz, neye yatırım yapıyoruz bu çok önemli. Değişim güzeldir. Fakat değişimin güçlü bir temele oturması gerekir. Karmaşık, belirsiz olana değil, net olan tercih edilmelidir. Birileri size bir takım tüyolar verir. Şu iş gelir getirir, şuradan para kazanabilirsin gibi. Ancak biz yine de incelemeliyiz. Gelir-gider dengemizi iyi kurmalıyız. Dereyi görmeden paçaları sıvamak yanlış olabilir.

Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, ideallerimiz anlamında  titiz düşünmemizi sağlarken  kendimizden emin bir şekilde  ilerlememiz gerektiğini işaret ediyor.  Bu enerji, hayatın içinde yol alırken her bir detayı gözden geçirmeniz için size destek veriyor.

Alternatif Yorum:

Bugün, özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyeceksiniz. Beklemeyi bilmediğiniz için, bir çok iş fırsatlarını kaçırıyorsunuz. Bugün, duygularınızı coşkulu bir şekilde karşı tarafa yansıtacaksınız. İhtiyacınız olan beraberlikte uyum içinde olmak istiyorsunuz fakat sizin inatçı tavırlarınız, onun bitmeyen egoları yüzünden aranızda sürtüşmeler uzayabiliyor.

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim