24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Oğlak Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Oğlak Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Oğlak Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor: 

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Değerli Oğlaklar, saat 06:05 Ay-Mars görünümüyle başlıyoruz. Bu enerji, fikirlerinizi titiz ve dikkatli bir şekilde ifade etmeye çalıştığınızı ancak bir çok konuda yeteri kadar kendinizi gösterememenin verdiği gerilimin işaretidir. Ancak bu gerilim öylesine ateşler ki sizi, yaydan fırlamaya hazır bir ok gibisinizdir. Kimi zaman çalışarak kimi zaman duruşunuzla bazen de istemeden de olsa kendinize yüklenebilirsiniz.

Saat 06:07 Neptün ile karşıtlık oluşturacak Ay etkisi altında, dinlenmek arzumuz bir hayli yükseliyor. Sözleriniz gayet mantıklıdır ve şefkat duygunuz ön plandadır. Ancak tavırlarınız, size nasıl yaklaşıldığına bağlı olarak değişebilir.

Saat 06:39 Mars-Neptün zorlayıcı görünümünde en ufak bir olumsuzluk bizi yorar. Ancak biz dağılmamalıyız. Büyüklerimizin bir sözü vardır. Aklına sahip çık diye. Aynen öyle. Çünkü etrafımızdaki insanlara, olaylara bakıyoruz. Bir tuhaflıktır gidiyor. İçimizden neler oluyor diye düşünüyoruz. Dostlarım aslında bütün bu olan bitenler, yerli yerine oturmamış şartlar yüzünden yaşadığımız belirsizliklerdir. Bugünlerde ılımlı, aklı başında konuşmakta, hareket etmekte yarar görüyorum. İçinizde fırtınalar kopuyor farkındayım. Ne yana gideceğimizi bilemiyoruz. Bilenlerimiz bile, durup şöyle bir düşünmeliler. Eğer yapmak istediklerinizi ortaya koymakta zorlanıyorsanız, beklemeniz söyleniyorsa veya birileri sizi fedakarlıkta bulunmaya zorluyorsa koşullar düzelene kadar en azından bu hafta sakin olunuz. Sağlığınıza dikkat ediniz.

Saat 17:03 Ay-Pluto görünümüyle, gözlem gücümüz yüksek olacak. Etrafımızdaki insanları, durumları titizlikle ele alacağız. Gücümüzün farkındayız. Fakat halletmekte zorlandığımız meseleler de kafamızı kurcalayacak.

Alternatif Yorum: 

İsteklerinizde oldukça inatçı davranıyorsunuz. Geçmiş deneyimlerinizden yola çıktığınız zaman, daha az hata yaptığınızı bildiğiniz için kişisel isteklerinizi arka plana atabiliyorsunuz. Bugün, kendiniz çok dingin hissedeceksiniz. Maddi kazançlarınız düşünmek zorundasınız ve bugün, ince hesaplar peşindesiniz. Beklediğiniz güveni, kendiniz sağlamak zorundasınız.