• BIST 109.339
  • Altın 370,815
  • Dolar 6,7498
  • Euro 7,6543
  • İstanbul 22 °C
  • Ankara 22 °C
  • İzmir 27 °C

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Terazi Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Terazi Burcu
24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Terazi Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Değerli Teraziler, saat 06:05 Ay-Mars görünümüyle başlayacak. Bu enerji,  detay isteyen konular üzerinde durmanın, sağlığınızla alakalı mevzularda yapılacak tetkiklerin, yarım kalan işleri bitirmek üzere odaklanmanın işaretçisidir. Ancak o kadar çok meşguliyetiniz vardır ki, bu saatlerde dağılmanız çok kolaydır. Hesap işlerinde hatalar yapılabilir, mevzular gereğinden fazla abartılabilir.

Saat 06:07 Ay-Neptünle bir karşıtlık oluşturacak. Doğal olarak  hassas düşünmenize neden olabilir. Ne fazla iyi niyet ne de abartılı bir hassasiyet içinde durumunuzu ele almayınız.  Çünkü  bir ufak sorun olsa, bunu gözünüzde büyütebilirsiniz. Sonra da yanlış mı düşündüm acaba deyip geri adım atmaya kalkışırsınız. Böyle çelişkiler hissederseniz, çok önemli bir karar vermeye kalkışmayınız.

Saat 06:39 Mars-Neptün zorlayıcı görünümü,  çevrenizle olan her türlü ilişkinizde ve çalışma hayatınızla ilgili konularda aklınız başınızda olmanızı  gerektiriyor. Koşullarınız nedeniyle bazen kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Sizi boyun eğmeye zorlayan şartlar yüzünden stres altında kalabilirsiniz. Amacınız ileri bir hamlede bulunmak ise, o zaman lütfen enine boyuna düşününüz. Enerjinizi azaltacak, sizi gerilimli davranmaya zorlayacak kişi ve konulardan uzak durunuz. Ani öfke, sinirlilik halinde hayati kararlar vermeyiniz.

Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, ailevi konular başta olmak üzere kişisel her türlü mesele üzerinde titizlikle duracağız. Bize göre henüz yerli yerine oturmamış durumlar söz konusu. Bu yüzden de içimiz pek rahat değil. Dışa belli etmesek de, derinlikli  bir şekilde bunların üzerinde düşünebiliriz.

Alternatif Yorum: 

Güneş'in burcunuza geçmesiyle kendiniz güçlü ve enerjik hissetmeye başlıyorsunuz. Yapacağınız ve planlayacağınız çok şey var. Bugün, kişisel egolarınız ön planda olacak ve çevrenizi gizli bir şekilde yönetmek isteyeceksiniz. Kazançlarınızı arttırma konusunda sezgisel bir yeteneğe sahipsiniz.

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim