24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Yay Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Yay Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Yay Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Değerli Yaylar saat 06:05 itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak görünümle  adım atıyoruz. Titiz ve oldukça inceleme gerektiren mesleki konular üzerindeki yoğunluğun işareti olduğu gibi başarılı olma arzunun da belirtecidir. İşin günlük stresi ve yoğun çalışma programı zorlayıcıdır.

Saat 06:07 Neptün ile karşıtlık oluşturacak Ay etkisi altında, ters giden durumlarla uğraşmak istemezsiniz. Detaylar, sorumluluklar sizi yorduğu için, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma ihtiyacı duyarsınız.

Saat 06:39 Mars-Neptün görünümünde, kendi bildiğimiz şekilde ilerlemekten yanayız. Sanki bir şey bizi, öylesine itekliyor ki durmak istemiyoruz. Ancak ailevi, iş, finansal konularda kafamızın içi bir hayli yoğun. Yapmak istediklerimiz ile şartlarımız birbirine uymadığı için kararsız kalabiliriz, sıkılabiliriz. Birileri bizden fedakarlıkta bulunmamızı isteyebilir veya biz bunu gönüllü bir şekilde yapabiliriz. Tam bir adım atacakken, farklı bir mesele önümüze çıkabilir. Oysaki artık durmanın pek faydası olmadığını, değişimde bulunmak için cesur hareket etmemiz gerektiğinin farkındayız. Ben bu durumda olanlara şunu tavsiye ediyorum. Sağlam olmayan, üzerinde düşünülmeyen konularda hareket etmeyiniz. Eğer eminseniz, evet bu benim için doğru diyorsanız, o zaman kimsenin etkisi altında kalmayınız.

Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, maddi konularda güçlü olma, mücadele ederek amacınıza ulaşma konusunda sizi sabırlı olmaya çağırıyor. Çünkü bu sabır hem sizi yanlıştan koruyucu hem de gereksiz endişeler yüzünden kaybetmenizin önüne geçicidir.

Alternatif Yorum:

Bugün, aynı anda bir çok yerde bulunmanız gerekebilir. Çevresel koşullarınızı zorlayarak, hedeflerinize ulaşmaya alışmışsınız. Hayallerinizin altında yatan gerçek nedenlerle baş etmesini öğreniyorsunuz. Bugün enerjinizi arkadaş çevrenizde daha belirgin bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Unutmayın ki güç hala sizde.