• BIST 95.421
  • Altın 264,205
  • Dolar 5,7907
  • Euro 6,5797
  • İstanbul 25 °C
  • Ankara 23 °C
  • İzmir 31 °C

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Yengeç Burcu

24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Yengeç Burcu
24 Eylül 2014 Çarşamba Burç Yorumu: Yengeç Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor: 

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Değerli Yengeçler saat 06:05 Ay-Mars arasındaki mücadeleci görünümle güne başlayacaksınız. Bu enerji, iş hayatınızla alakalı konular üzerinde titizlikle çalışmanın yaratabileceği endişelerin göstergesidir. Bu endişe yakın çevrenizde bulunan kişilerle aranızda da oluşabilir. Siz insana hizmet ve yardımınıza ihtiyacı olan kişiler konusunda hassas düşündüğünüz halde bazı kişilerin gereksiz detaylar üzerinde durmaları nedeniyle üzülebilirsiniz.

Saat 06:07 Ay-Neptün karşıtlığında hayatı güzel yanlarıyla ele almak isteyeceğiz. Ancak bir sorun varsa, tabii ki gerçekçi olmamızda yarar var.

Saat 06:39 Mars-Neptün zorlayıcı görünüm, iş-sağlık-yenilik içeren konularda dikkat ve tedbir gerektiriyor. Her ne durum olursa olsun öncelikle sağlam mı değil mi diye gözden geçiriniz. Yoğun işler, yorgunluk, fazla çalışmak, sizi yorabilir. Bir işten diğerine çabucak atlayabilirsiniz. Ancak hangisine yetişeceğinizi bilemezsiniz. Hadi şunu da halledeyim, hadi şu işi de kaçırmayayım derken bir bakmışsınız hem yorulmuşsunuz hem de ortada bir şey yok. Sakin olalım lütfen.

Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, her konuda  akıllı düşünmenin önemini gösteriyor. Senin hayatında yeni bir dönem başlamak üzere, ancak acele etme ve endişeli olma  diyor.

Alternatif Yorum: 

Düşüncelerinizde ısrar edeceğiniz bir gün. Kişiliğinizle ilgili değişim sürecine girmiş bulunuyorsunuz. Çevrenizdeki güçlü kişilerle kuracağınız bağlantıların önemli olduğu bir gün. Aile bireyleri ile yapacağınız bazı konuşmalarda, farklı konuları tartışabilirsiniz. Onlar için, odak noktası olan konuları görmezlikten gelmemelisiniz.

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim