25 Mart - 31 Mart Haftası

Haftanın ilk gününde Ay; Yay burcunda olacak. Keşfetmek duygumuzun ön planda olduğu gezip, görmek ve maceralara atılmak gibi istekler ön plana çıkabilir. Sözlerinizde ve davranışlarınız da abartıya kaçmamaya dikkat ediniz. Aile içi sıkıntıların olabileceği, geçmişten gelen problemlerin artık gündeme gelip bu konu üzerine eğilmeniz gereken günlerdeyiz.
Merkür Balık burcunda Retroda üstelik Neptün ile tam kavuşumda; Hayalperest olabileceğiniz bir haftadayız. Neptün hayaller gezegeni sisli bir perde gibi önümüzü görmemizi engeller. Balık burcundaki Merkür Retrosu olayları farklı ve yanlış görmemize sebebiyet verecektir. Bu süreç içerisinde Çalışma hayatımızla ilgili kararlar almaktan kaçınmalıyız. Yeni girişimlerden uzak durmalıyız. Bu süre zarfında ayrıca rüyalarınızda gördüklerinizi yazın. Aldatılma ve aldanma konuları gündeme gelebilir. Çalışma ortamında yani iş hayatınızda karşınıza çıkabilecek insanlar tarafında kandırılabilirsin.
Yine bu kombinasyonla beraber Güneş ve Chiron sabit yıldızının kavuşumunu göz önüne alacak olursak; başta maddi yönden kandırılabiliriz. Ayrıca bu süreç içerisinde; intihara meyil, depresyon gibi olaylar ve intihar gibi haberler duyabiliriz. Her daim temkinli olmanızda yarar var.
Uranüs gezegeni Mirach sabit yıldızı ile kavuşumda olduğu bu günlerde bekar olanlar ani evlilik teklifleri alabilirsiniz yalnız burada karar vermeden önce Merkürün Neptün ile yapmış olduğu tam kavuşum özellikle geçmiş ilişkilerin tekrar başlayabileceğini lakin karar vermeden önce temkinli olunması gerektiğini göstermektedir. Retroda gelen Retro da gider unutmayalım.
Mars Algol sabit yıldızı ile kavuşum halinde kavgalar esnasında boyun kırılmaları, şiddet, cinayet gibi olaylar kafadan alınan darbeler ve şiddetle ilgili olayları haberlerde duyabiliriz.
Erisin Ay düğümlerine yapmış olduğu kare açı geçmiş konularda ayrışma ve geçmiş kişilerle bağlantıları koparılması olarak karşımıza çıkacaktır. Spekülasyonlar, yıkım gibi olaylar gündemini koruyacaktır.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar