26 Eylül 2014 Cuma Burç Yorumu: Balık Burcu

26 Eylül 2014 Cuma Burç Yorumu: Balık Burcu

26 Eylül 2014 Cuma Burç Yorumu: Balık Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

Sevgili Balıklar saat 19:14 itibariyle Yay-Balık  burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında yeni haftayı selamlıyoruz. Her burç mensubunun özgürlüğüne sahip çıktığı ancak bir yandan da katlanmak zorunda gerçekler kafamızı karıştırır. Ne arıyorum burada der gibiyizdir. İş hayatının kendi içindeki stresi, bir yandan bizim hassasiyetimiz derken duygular ve istekler tatmin olmaz. Öne sürmek istediklerimiz ve dış dünyanın şartları bizi bir yandan koşturur diğer yandan geri çekilmeye zorlar.

Otoritelerle sorun yaşayabiliriz. Canla başla bir şeyler ortaya koyarken aslında hiçbir işe yaramadığını düşünebiliriz. Yeniliklerde bulunmak isterken, yerimizde saydığımızı zannedebiliriz. Değer yargılarımız dünyanın bıçak sırtı, kurtlar sofrası halleriyle uyuşmaz. Kendi çıkarı için yalan söyleyenler, üç kuruş için birilerine eğilenler, sanki kendi doğruymuş gibi namus dersi verenler bizim için rahatsız edici etkenlerdir. Her şeyin çok kolay tüketildiği, bilgi kirliliğinin bir hayli arttığı ortamda mesleğimizi icra etmek veya yaşamımızı sürdürmek konusunda bugün uzun uzun düşünürüz. İşin içinden çıkmakta zorlanırız.

Alternatif Yorum: 

Bugün evlilik ve eşe dair konular öncelik kazanıyor. Birlikte daha çok zaman geçirebilir, paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Duygusal açıdan daha iyi hissedeceksiniz. Bu olumlu hava iş ortamınıza da yansıyacak. Ortaklarınız ve çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz daha rahat ve keyifli gözüküyor. Güzel gelişmeler yaşanabilir.