26 Eylül 2014 Cuma Burç Yorumu: İkizler Burcu

26 Eylül 2014 Cuma Burç Yorumu: İkizler Burcu

26 Eylül 2014 Cuma Burç Yorumu: İkizler Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

Sevgili İkizler saat 19:14 itibariyle Yay-Balık  burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında yeni haftamız başlıyor. İlişkinizle alakalı  konularda partnerinizle olan iletişim problemleri, düşünce farklılıkları,  bir türlü ortak bir nokta bulamamanız sizi ilkdördün etkisiyle daha fazla etkiler. Hiç kimsenin sizi anlamadığını düşünürsünüz.  Garip bir yalnızlık ve bir an önce yaşamınıza şekil ve düzen kurmak ihtiyacı yoğunlaşır. Bu ihtiyaç ise, sizi olur olmaz kararlara ve ani durumlara sevkedebilir. Gözünüz hiçbir şeyi görmüyor gibidir. Fikirlerinizi oldukça sesli, hatta fazla abartılı, bugüne dek içinde biriktirdiklerinizi hiddetli bir şekilde ifade etmeye çalışabilirsiniz.

Böyle davranmanızın en önemli nedeni mesleki sorunlardır.  Bir şeyler yapmak, başarmak ve toplum içinde güçlü bir insan haline gelmek için verdiğiniz mücadelenin sonucunu  hala alamamak canınızı sıkar. Her şey üzerinize geliyordur sanki. Sinirinizi  en yakınızda bulunan kişiden çıkarabilirsiniz. Yalnız unutmayalım ki, bu enerji tüm burçlar için geçerli olduğundan, partneriniz de tepkisel davranabilir. Sakin olacağız.

Alternatif Yorum: 

Yeni bir hobiye başlamak ve eğlenceli vakit yaratmak için destekleyici ve fırsatlara açık olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bugün için eviniz ve aileniz bu konuda şans verecek. Onlarlayken geçirilen vakit huzur verici olacak.