26 Eylül 2014 Cuma Burç Yorumu: Yay Burcu

26 Eylül 2014 Cuma Burç Yorumu: Yay Burcu

26 Eylül 2014 Cuma Burç Yorumu: Yay Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

Sevgili Yaylar saat 19:14 itibariyle Balık burcunda oluşacak  ilkdördün, projelerinizi yürürlüğe koymak ve bir an önce rahatlamak isteğinizin işaretçisidir. Ancak henüz bunları yerli yerine koymak için zamana ihtiyacınız vardır.  İşte bu bekleme hali, sizi isyan ettirir. En ufak bir olaya, insana, duruma sabır göstermezsiniz. Çabuk yorulursunuz, bir an önce işi bitirip şöyle bir kendi köşenize çekilmek istersiniz. Ne kadar saçma sapan iş varsa önünüze gelir. Sanki kırk günün işi, tek güne sığmış gibidir. Bütün bu durumlar, tabii ki tüm burçları etkilediği için, çevrenizdeki insanlar da aslında sizin gibi baskı altındadır.

Şöyle bir  sakince düşünmek, birikmiş işleri yapabildiğiniz kadarıyla yerine getirmek, zamanı hem düzgün kullanmanızı hem de gerginlikten uzak durmanızı sağlayabilir. İletişimde abartılı sözlerden, gereksiz polemiklere girmekten ve kendinizi üzmekten uzak durunuz. Ailevi konularda veya evinizi ilgilendiren meselelerde de, kendinizden bu denli ödün vermeyiniz.

Alternatif Yorum: 

Bugün anneye dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Annenizle birlikte daha fazla zaman geçireceksiniz. Karşılıklı anlayış geliştirme yönündeki fırsatları değerlendirmeye bakın. İş ve kariyer konularında ise sorumluluklar ve beklentiler öne çıkıyor. Uzun vadeli hedeflerinizi ve imkanlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir.