27.TEMMUZ.2018 AY TUTULMASI

27.Temmuz.2018 saat: 23:20 surlarında Kova burcunda meydana gelecek Ay tutulmasında yükselen burç Koç burcu olacaktır. Sert ve zorlayıcı bir tutulma enerjisi açığa çıkacak. Mars Kova burcunda Retro hareketine devam ederken ;Merkür' de tutulma anında Retro yani geri hareketine başlamış olacak. Retro gezegenlerin etkilerini daha yıkıcı ve yoğun hissedeceğiz.

 

Bu tutulma ile beraber tüm dünya üzerinde olabilecek olaylar; isyanlar, uçak kazaları, su patlamaları, taşkınlar, su kazaları, elektrik çarpmaları, trafo patlamaları, elektrik kazaları, banyo kazaları, internet bağlantılarında kısıtlanma, dolandırıcılık, toplumsal isyanlar, başkaldırılar, toplumsal değişimler, trafik kazaları, siber saldırılar, yangınlar gündeme gelebilir. Tüm bu olaylar duygusal değişimler isyankar tavırlar sergilememize neden olabilir.

Tutulmanın etkisiyle hoş görümüz azalabilir. Kolay öfkelenebilir ve saldırgan tavırlar içerisinde olabiliriz. Seyahate çıkacakların trafik kazalarına karşı temkinli olmasını öneririm.

Evli olanların evliliklerinde daha hoş görülü olmalarını tavsiye ederim. Ani beklenmedik bitişler yaşanabilir.

 

İş hayatınızda maddi kayıplar yaşayabilirsiniz ve bu hayal kırıklıklarına sebebiyet verebilir. Temkinli ve dikkatli olunuz.

 

Çocuklarınızı anlamaya çalışın bu dönemde iletişime daha çok önem verin. Tutulma anında Merkür Retro hareket ederken 5. evde olması çocuklar konusuna dikkat çekmemize neden oluyor. Çocuklara dikkat etmeliyiz.

 

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar