30 Eylül 2014 Salı Burç Yorumu: Aslan Burcu

30 Eylül 2014 Salı Burç Yorumu: Aslan Burcu

30 Eylül 2014 Salı Burç Yorumu: Aslan Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

Gökyüzü bugün iş ve özel hayatınızda sizin müdahaleniz olmaksızın sizi engelleyen ve artık yaşamınıza huzursuzluk veren olumsuz enerjileriyle sizi engelleyen insanların yaşamınızdan çıkıp gitmesini sağlayacak.  Buna şaşırıp geçmişinizde yaşananlara takılıp kalmadan hareket etmelisiniz. Sizler için yenilik zamanı hayatınızın her alanında gerçekleşecek gelişmeler tamamen yeni olacak. Yaşadığının bu değişime ayak uydurun ve hedeflerinizi olabildiğince yüksek tutarak disiplinli bir şekilde çalışın çalışın çalışın. Çalışmalarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Sabrınız ve azminizle hayalini dahi kurmadığınız noktalara erişebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sizin ve eşinizin iş hayatındaki yoğunluk nedeniyle yaşadığınız stresin birbirinize yansımasına ve aranızda gerginlik oluşturmasına izin vermeyin. Aksine bu süreçte birbirinize anlayışla davranarak gün içinde yaşanan stresi birbirinize olan sevginizle yenebilirsiniz.

Alternatif Yorum: Ay burcunuzda ilerlerken dikkat çekecek ve başkalarını etkileyecek şansı bulacaksınız. Yeni adımlar atmakta istekli olacak, cesaretli kararlarla öne çıkacaksınız. Yeni projelere başladığınız bu günlerde çok şeyin üstesinden gelebilir, özellikle işle ilgili beklentileriniz üzerinde durabilirsiniz. Son bir hamle İle aile hayatının getireceği stresleri aşacak gücünüz olacak.

Hayatınızda bazı olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Kararlarınızdan etkilenebilecek kişilere karşı düşünceli olmanız ve doğru kanallardan istemeniz durumunda, jest ve yardım almakta zorlanmayacaksınız.