30 Eylül 2014 Salı Burç Yorumu: Yay Burcu

30 Eylül 2014 Salı Burç Yorumu: Yay Burcu

30 Eylül 2014 Salı Burç Yorumu: Yay Burcu

Bugün burcunuz şöyle diyor:

Bugün kendinizden emin istekleri konusunda taviz vermeyen kararlı tavırlarınızla çevrenizdeki insanların saygı ve desteğini alacaksınız. Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir işiniz çaba harcamaksızın size sunulabilir. Bu statünüzü yükseltmeniz için önemli bir fırsat olabilir. Bu konu hakkında tek başınıza karar almaktan ziyade konusunda uzman insanların görüşlerine başvurmanız olabilecek aksaklıkların önüne geçeceği gibi sizi karşı tarafa karşı daha da profesyonel davranmanız yönünde teşvik edecektir. Özel yaşamınıza gelince Yay’lar eşinizle çocuk ve iş dengesini yeterince sağladığınızı düşünüyormusunuz? Gökyüzü bu konuda biraz daha hassas davranmanız ve oturup neler yapabileceğiniz konusunda düşünmeniz için uyarıyor sizleri.

Alternatif Yorum: Yurt dışı ilişkilerin geliştiği bu günlerde çok yeni konular hayatınıza giriyor. Uzaklarla ilgili yeni haberlerin öne çıkması halinde yapabileceklerinizi planlamalı, hedeflerinizi ortaya koymalısınız. Yolculukların getirdiği yorgunluklara rağmen, size destek verecek yabancılarla ilgili uğraşlar son derece aktif ve kararlı olacağınız gelişmeleri hazırlamakta.

Maddi açıdan olumlu haberler alabileceğiniz veya olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Karşılaşacağınız kişiler veya elinize geçen bilgiler daha parlak bir geleceğin işaretleri olabilir.