'9 Kere Leyla' fırtınalar estirdi. Netflix'te en çok ilgi çeken filmler arasına girdi. Filmin 2.Bölümü ise..

'9 Kere Leyla' fırtınalar estirdi. Netflix'te en çok ilgi çeken filmler arasına girdi. Filmin 2.Bölümü ise..

Haftalardır milyonlarca izleyicinin merakla beklediği '9 Kere Leyla' bugün itibariyle Netflix'te izlenebilecek. Filmin fragmanı milyonlarca kez izlenmişti..

Türkiye gündemine oturan filmler arasında yer alan ve Başrollerinde Haluk Bilginer ile Demet Akbağ'ın yer almış olduğu '9 Kere Leyla' filmi sonunda Netflix'te yayınlandı.


Milyonlarca kez fragmanı izlenen bu harika filmi Ezel Akay yönetirken, başrollerinde Demet Akbağ ve Haluk Bilginer'in yer alıyor...

"9 Kere Leyla" adlı film Netflix'te bugün itibariyle yayınlanır yayınlanmaz en çok izlenen filmler arasına girdi. Bilindiği gibi 9 Kere Leyla filminin vizyona giriş tarihi dünyayı kasıp kavuran pandemi sebebiyle ertelenmişti. 

Efsane Filmin oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Haluk Bilginer gibi usta oyuncuların yanı sıra sevilen oyunculardan Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy, Hakan Eke, Emre Kıvılcım, İhsan Ceylan, Hasan Eflatun Akay, Bertan Çelikkol, Kerime Obenik, Bimen Zartar, Reşit Berker Enhoş ve Arda Cartı gibi başarılı isimler yer aldı.

Gelen kulis bilgilerine göre gündeme bomba gibi oturan bu filmin 2.sininde çekimlerine pandemi biter bitmez başlanacağı ve önümüzdeki yıl 2.bölümüyle yine Netflix ortamında olması bekleniyor...

İZLEYİCİDEN TAM NOT ALAN FİLM kısa Sürede en çok izlenen filmler arasında yer almayı başardı..