Abiye Elbiselere Göre En Uygun Takı Kombinasyonları

Dönem dönem gerek düğün gerekse de bir davette giymek hanımların ilk tercihi kendilerini en güzel hissettiği abiye elbiseler oluyor. Ama işin en zor kısmı elbiseye uygun ayakkabı ve takı bulmakta. İşte abiye elbiselerde hangi tarz takılar kullanılmalı?

Abiye Elbiselere Göre En Uygun Takı Kombinasyonları
Yayınlanma Tarihi : 12 Aralık 2020 19:49

Zevkinize ve bedeninize uygun elbiseyi seçmek belki o kadar da zor değil artık. Ama doğru kombini oluşturmak hiç de kolay değil. Siyah bir abiye elbise için nasıl bir takı, kırmızı abiye elbise için nasıl bir takı kullanılması gerektiği hala bilinmiyor. Bunun ötesinde abiye elbise de hangi takılar kullanılmalı sorusunun cevabı bile o kadar kolay değil.

Sizler için abiye elbiselerde kullanılması üzerine bir takı rehberi oluşturduk. Kombinlerinizde size fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Siyah Abiye Elbiseler İçin Hangi Takılar Kullanılmalı?

  • Güzel bir akşam yemeği için şık ve siyah abiye elbise tercihi mi yaptınız? Siyah abiye elbiselere yakışan en iyi takı modellerinden birisi inci takılardır. Hem kombinin elegantlığını ayakta tutar hem de sadeliğin zarafetini ortaya çıkarır.
  • Özellikle göğüs dekolteli siyah abiye elbiseler için, gümüş ve siyah içerikli bir kolye güzel bir ahenk oluşturabilir.
  • Siyah abiye elbise ile gümüş detayları bulunan sade bir bileklik de kullanabilirsiniz.

Kırmızı Abiye Elbiseler İçin Hangi Takılar Kullanılmalı?

  • Kırmızı abiye elbiseye en çok yakışan aksesuarlardan biri şüphesiz siyah ve altın renginde kolyelerdir. Kombinin çıtasını bir üst seviyeye taşır.
  • Pırlanta yüzük ve bilekliğe sahipseniz kesinlikle kırmızı abiye bir elbise ile kombinlemelisiniz.
  • Kırmızı abiye elbise ile çok yakışan bir başka aksesuar ise gümüş veya pırlantalı küpelerdir. Kırmızı ile gümüşün uyumu gerçekten göz alıcı bir kombin oluşturur.

Beyaz Abiye Elbiseler İçin Hangi Takılar Kullanılmalı?

  • Beyaz abiye elbiseler ile kullanabileceğiniz en zarif takı modellerinden birisi küçük nokta küpe modelleridir. Zariflik ve sadeliği çok iyi bir şekilde korurken size naif bir dikkat çekicilik katacaktır.
  • Beyaz abiye elbiseler ile siyah kemer kombini oluşturmak kulağa nasıl geliyor? Bu tarz aykırılıkları uygulamak bazen olumlu sonuçlar oluşturabilir.
  • Beyaz ve bej tonlarında abiye elbiselere altın aksesuarlar çok fazla yakışıyor. Altın renginde olan aksesuarları da çok güzel bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Bu Siteden Ulusalpost.com Aktif link verilmeden alıntı yapılamaz

İlgili Haberler