Acı gerçek Müge Anlı'da Ortaya Çıktı Yürekler Dağlandı

Acı gerçek Müge Anlı'da Ortaya Çıktı Yürekler Dağlandı

ATV'de yayınlana Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı programında gerçek açığa çıkınca hem seyirciler hem de katılımcılar ağladı. Yürekleri dağlayan gerçek açığa çıktı, gerçek sanılandan ve anlatılandan çok daha farklı çıktı...

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı geçtiğimiz gün yayınlanan programında yürekleri dağlayan bir gerçeği açığa çıkardı. Programa katılan ve gerçek annelerini arayan Büşra ve Beyza ikizlerinin asıl hikayesi sanılandan bambaşka çıktı...

Henüz üç günlükken evlatlık edinilen ikizler Beyza ve Büşra, sekiz yaşında ailelerinden gerçeği öğrenmişlerdi. 31 yaşındaki kız kardeşleri biyolojik ailelerini ararken öğrendikleri gerçekler karşısında gözyaşlarını tutamadı. Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı biyolojik aile ve gerçek hikaye izleyenlerin de yüreklerini burktu. 

İkizler henüz üç günlükken babalarının öldüğünü ve daha rahat bir hayat yaşamak için başka bir aileye verildiklerini zannediyorlardı ancak gerçek bambaşka çıktı.

Kardeşlerden Beyza, ailelerinin ikisinin bari birbirinden ayrılmaması için ikisini de alabilecek bir aile beklendiğini, yoksa daha ilk günden iki farklı ailenin onları evlatlık edinmeye hazır olduklarını dile getirmişti. Üçüncü günde biyolojik ailenin şimdiki ailelerine ulaştıklarını böylelikle de evlatlık verildiklerini söyleyen ikizler, evlatlık edinen ailenin de gerçeği kendilerine sekiz yaşındayken söylediklerini açıkladı. 

İkizler kendilerini evlatlık edinen annelerinin beraber kurabiye yaparken kendilerine gerçeği anlattıklarını kaydetti.

Müge Anlı'nın canlı yayınında yine çok hızlı bir şekilde açığa çıkan gerçeklerle ikiz kız kardeşlerin ailelerine ulaşıldı. Anlı, ikizlere annelerinin bulunduğu müjdesini verdi, ancak...

Yedi kardeşleri daha varmış

Fakat Anlı'nın açıklamasına göre evlatlık edinen aile, gerçek ailenin kendilerine ulaşamaması için çok farklı bir hikaye anlattığını söyledi. Annelerinin kimseye ikizlerden bahsetmediğini açıklayan Müge Anlı, İkizlerin iki tane ablasının, bir de erkek kardeşinin, babalarından da dört tane kardeşleri olduğunu söyleyen Anlı, ikizlere yedi farklı kardeşleri olduğunu müjdeledi.

İkizler ilk olarak ablaları ile konuştu. Biyolojik anne henüz konuşmaya hazır değildi ancak sonrasında o da canlı yayına bağlandı. İkizler ise annelerine üzülmesini istemediğini, her ne olursa olsun onu çok sevdiklerini söyledi.