Acil Nakit ihtiyacı olanlara gelir belgesiz 15 bin TL kredi kampanyası başladı

Acil Nakit ihtiyacı olanlara gelir belgesiz 15 bin TL kredi kampanyası başladı

Nakit paraya ihtiyaç duyanlara ilaç gibi kampanya! Bankalar resmen pandemi döneminde kredi musluklarını sonuna kadar açtı! Bu bankalarda gelir belgesi olmadan on beş bin liraya kadar kredi için başvuru yapılabiliyor!

Covid-19 hastalığının tüm dünyayı esir alması sonrasında ekonomi de büyük bir yara aldı. Bazı uzmanlara göre koronavirüs ekonomik krizin sadece başlangıcı. İklim sorunları da beraberinde gelerek büyük sıkıntılı bir döneme girilebilir. Bu duruma karşın şimdilik bankalar kredi vermeye devam ediyorlar. Halkın nakit para ihtiyacına yönelik olarak normal şartlarda gelir belgesi gibi kanıt gerektiren kredi başvurusunu bazı bankalar artık on beş bin liraya kadar olan çekimlerde istemiyorlar. Bu bankalara kredi başvurusu için tek şart kredi notunun yüksek olması...

Acil nakit paraya ihtiyaç duyan vatandaşlara ilaç gibi gelecek olan duyuruyu Akbank, En Para, Aktifbank, INGbank gibi bankalar yaptı. Kredi notu yüksek olan vatandaşlara on beş bin liraya kadar kredi veren bankalara başvuru yapmak da çok kolay.

Akbank

Anında gelir belgesi gerektirmeden kredi sağlayan bankalardan Akbank, sadece kendi müşterilerine kredi sağlıyor. Buna göre ise online kanallar ile başvuru alan Akbank, kredi tutarını anında müşterinin hesabına yatırıyor. Banka kredi notunun en az bin iki yüz olması şartını koşan Akbank'ın kampanyasına göre kredi çıkması dahilinde üç ay erteleme ile altmış aya kadar vade seçenekleri bulunuyor.

En Para

En Paranın kampanyasından faydalanmak isteyenler ise QNB Finansbank kredi şartlarını sağlamalı. Kredi notu yüksek olanlar online mecradan başvuru yapabiliyorlar.

Aktifbank

Aktifbank'a yapılacak başvurularda kredi notu düşük olanların da şansı var. Tek şart ise on sekiz yaşından büyük olmak. Aktifbank internet sayfasının yanında SMS ile de başvuru yapılabiliyor.

ING Bank

ING Bank'tan ise normal ihtiyaç kredisine başvuru şeklinde on beş bin liraya kadar başvuru yapılabiliyor. Kredi puanına göre değerlendirilen kişiler, şubeden ya da internetten kredisini kullanabiliyor.

İlgili Haberler