Acun Ilıcalı Çılgına Döndü Namusuma Söz Söyletmem

Acun Ilıcalı Çılgına Döndü Namusuma Söz Söyletmem

Ünlü televizyoncu, sunucu ve girişimci Acun Ilıcalı art arda açıklamalarla ateş püskürdü! Ilıcalı ben namusuma söz söyletmem derken neyi kast etti? Acun Ilıcalı'dan herkesi şaşırtan hamle, resmen alev püskürdü...

Erzurum Spor için bir dayanışma gecesi düzenleyen Acun Ilıcalı, programa isim vermeden katılan Beşiktaşlı yöneticiye alev püskürdü...

Büyükşehir Belediye Erzurumspor için bir yardımlaşma gecesi düzenleyen Acun Ilıcalı, Beşiktaşlıların yanlış anlamaması için Erzurumspor - Beşiktaş maçından öncesinde planlanan geceyi ertelemişti. Ancak Ilıcalı'nın bu hareketinden sonra yine tepkileri üzerine çekti. Ünlü televizyoncu ise ateş püskürdü.

Ilıcalı sert konuştu

Pazartesi gününe ertelenen gecede gelen tepki hakkında Ilıcalı'dan ilk olarak bir açıklama geldi. Yanlış anlaşılma olmaması için ilk defa hem Erzurum, hem Dominik hem de İstanbul'dan yayın yaptıklarını ancak hiç bir kötü niyet içermemesine rağmen gelen imayı sert eleştirdi. Kendisini eleştiren kişiyi kendini bilmez biri olarak nitelendiren Ilıcalı, anlamsız manasız bir ima ile sanki Ilıcalı ve ekibinin Beşiktaş takımına karşı bir organizasyon kurmuş gibi göstermeye çalıştığını dile getirdi. Ilıcalı konu hakkında kendi namusuna laf söyletmem diyerek sosyal medya üzerinden bir cevap vermek zorunda kaldığını ve konuşabilseydi daha fazla şey belirteceğini de bildirdi. Ilıcalı bunların yanında dostluk mesajları da vererek futbolu eğlence olarak gördüğünü ve tüm kulüplerin de bir arada hep beraber karar almasından yana olduğunu açıkladı.

Mesut Urgancılar'ın ima içeren twiti...

Beşiktaş Genel Sekreteri ve İcra Kurulu Başkanı Mesut Urgancılar, Ilıcalı'nın yardım gecesinin erteleme kararına karşın, Erzurum'un Beşiktaş'tan puanlar alması halinde Fenerbahçelilerin daha çok yardım edeceğini ima etmişti. Ilıcalı ise bu twite karşılık olarak uzunca bir yazı yazmıştı.

Acun Ilıcalı ateş püskürdü

Ilıcalı, Urgancılar'ın twitinin adeta bir akıl tutulması olduğunu belirtirken, bu şekilde kötü niyet barındıran birinin Beşiktaş gibi değerli bir takımı temsil etmemesi gerektiğini de belirtti. Ilıcalı, Beşiktaş'ın da destek kampanyasını kanalında herhangi bir ücret talep etmeden yayınladığını ve bu nedenle de kendisinden daha çok Beşiktaş'a yarar sağlamış olabileceğini aktardı. Ilıcalı, Urgancılar'a Beşiktaş'a klavyesi dışında kendisinin Fenerbahçe'ye verdiği değerin yüzde birini vermişsindir umarım sözlerini de söylemişti.