Acun Ilıcalı Kötü Haberi verdi TV8'de Survivor Sonlanıyor Yerine Bomba Gibi Bir Program Geliyor!

Acun Ilıcalı Kötü Haberi verdi TV8'de Survivor Sonlanıyor Yerine Bomba Gibi Bir Program Geliyor!

TV8'de yayınlanan Survivor yarışması bu sene de heyecanın dozunu yüksek tuttu. Ancak sona yaklaşan yarışma yakında final yaparak birincisini ilan edecek. Acun Ilıcalı yönetimindeki Survivor bittiğinde ise o yarışma ekranlarda olacak...

TV8'de yayınlanan heyecanlı yarışma Survivor sona yaklaştı. Sevilen yarışma reytinglerde çok iyi bir performans sergilemese de yayın hayatını sürdürdü. Sevilen yarışmada yaşanacak finalin arkasından ise hangi programın başlayacağı öğrenildi. Uzun zamandır yayınlanan ancak geçtiğimiz seneye damgasını vuran MasterChef yarışması bu sene de bomba gibi geliyor.

Steven herkesi ağlattı

TV8'de sona yaklaşan program Survivor 2021'nin finaline neredeyse günler kaldı. Heyecanlı yarışmada geçtiğimiz akşam yarışmacılar Steven, Ayşe ve Aleyna arasından elenen isim belli olmuştu. Steven'ın elenmesi herkesi şoke ederken başarılı yarışmacı da kendisini çok farklı hissettiğini belirtti. Steven, önceki konseyde Survivor'ın olduğunu düşündüğünü bu nedenle de Survivor'ın kendisi için bitmiş olduğuna inanamadığını söyledi. Acun Ilıcalı da, Steven'ın hedefine ulaşamadığı yönündeki düşüncelerine katılmadığını hatta hedefini geçtiğini söyledi. Steven'ın çok fazla sevilen bir yarışmacı olduğunu belirten Acun Ilıcalı, dışarıdan gelerek bizden biri gibi hissettiğimiz yarışmacıların arasındaki en fazla oyu toplayan kişinin Steven olduğunu açıkladı. Ilıcalı, Steven'ı çok sevdiğini de kaydederek duygusal anlar yaşattı.

Masterchef'te kimler yarışacak?

Survivor'ın yakında sonlanacak olması ise MasterChef sevenleri mutlu edecek. Çünkü Survivor bittikten sonra TV8 ekranlarına hakim olacak olan yarıma MasterChef 2021 olacak. Hatta programın ilk fragmanı yayınlanmış ve büyük ses getirmişti. Henüz hangi yarışmacıların programda yer alacağı bilinmese de yarışma hakkındaki birkaç soru işareti yanıt buldu.

Ekip değişiyor mu?

Seyirciler Ilıcalı'nın tekrar aynı ekiple beraber mi Masterchef'i çekeceği yoksa yeni jüri üyeleri ile mi devam edeceği merak konusuydu. Ilıcalı, yeni çıkan Masterchef programı için Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’yı etiketleyerek iddialara okkalı bir yanıt vermiş oldu. Yeni sezonda herhangi bir sürpriz olmayacağı ve aynı şeflerle jürilerin devam edeceği ortaya çıktı.

En Yeniler