Acun Ilıcalı'dan yeni Diskalifiye açıklaması geldi. Herkese resti çekti ne yapacağını açıkladı

Acun Ilıcalı'dan yeni Diskalifiye açıklaması geldi. Herkese resti çekti ne yapacağını açıkladı

Ünlü medya patronu ve İş insanı Acun Ilıcalı TV8'de yayınlanan Masterchef programı yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz'in reyting kazanmak için elendiği iddialarına çok sert sözlerle yanıt verdi. Mahkemeye gideceğini açıkladı..

Acun Ilıcalı hakkında çıkan iddialara sert sözlerle yanıt verdi. Yaptığı açıklamalarda Sözcü yazarı Deniz Zeyrek'e çıkışan Acun açtı ağzını yumdu gözünü... 

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, TV8 ekranında yayınlanan Masterchef programından Twitter paylaşımları nedeniyle gönderilen Uğur Yılmaz Deniz'in reyting kazanmak için elendiği iddialarına sosyal medya üzerinden yaptığı sert açıklamalarla yanıt verdi.

Kanalda yayınlanan programla ilgili Reyting haberlerini yapan Sözcü yazarı gazeteci Deniz Zeyrek'e "İzleyicilerimize de belirtmek isterim ki, bir genç eskiden yaptığı hataları nedeniyle toplumdan linç yemek üzereyken onun hayatı boyunca yaşayacağı mağduriyeti engelledik. Bunu sağlamak yaşadığımız iftira kampanyasına değer. Sevgiler" diyerek çok sert sözlerle yanıt verdi... 

TV8'in patronu olan Acun Ilıcalı şu açıklamaları yaptı... 

Çekim ne zaman bitti? Çekim yapıldı mı?

10 Gün çekim yapıldı iddialarına yanıt veren Acun Ilıcalı bunun yalan olduğunu açıkladı.

Diskalifiyeden sonra 10 gün daha çekim yaptınız. YALAN! Canlı yayında elediniz. YALAN! MasterChef Türkiye çekimler gerçekleştikten birkaç gün sonra izleyiciyle buluşuyor, canlı yayınlanan bir program değil, izleyicimiz de bunu bilir.

Diskalifiyeyi reyting malzemesi yaptınız. YALAN! Yayında gerçekleşen diskalifiye anını reyting malzemesi yapmadık, aksine yayında kendini ifade edip kalıcı hasar görmemesini sağladık. Uğur bu yaklaşımımızın farkında ve bizzat bana teşekkür etti. Belediyeler arasında parti ayrımı yapıyorsunuz, farklı ücretler alıyorsunuz.

İFTİRA! Hiçbir zaman belediye ayrımı yapmadık ve yapmayız. Bir yazıya 3 yalan ve 1 iftara sığdırabilmek gerçekten büyük başarı, tebrikler. Tabii inandırabilirsen...

Sert sözlerle açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı ayrıca mahkemeye gideceğini de açıkladı.  Deniz Zeyrek'e sert sözlerle yüklenen Acun Sözlerini şu şekilde noktaladı.

Hukuki haklarımızı sonuna kadar kullanacağız. Siz kininizi kusmaya devam edin, biz çalışmaya devam edeceğiz. İzleyicilerimize de belirtmek isterim ki, bir genç eskiden yaptığı hataları nedeniyle toplumdan linç yemek üzereyken onun hayatı boyunca yaşayacağı mağduriyeti engelledik. Bunu sağlamak yaşadığımız iftira kampanyasına değer. Sevgiler...

Acun'un bu açıklamalarının ardından Sözcü yazarı Deniz Zeyrek'in nasıl bir yanıt vereceği şimdiden merak konusu olurken Acun'un bu açıklamaları kısa sürede gündeme oturdu.

İlgili Haberler