Adem Metan'dan, Bakan Yıldırım'a çağrı

Adem Metan'dan, Bakan Yıldırım'a çağrı

Ünlü radyo programcısı Adem Metan, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’a sosyal medya üzerinden çağrı yaptı.

Alem FM’de “Adem Metan Show” adlı sabah programıyla dinleyicisinin gönlüne girmeyi başaran ünlü radyo programcısı Adem Metan, konuklarını farklı bir yöntemle çağırmasıyla tanınıyor. Metan’ın hedefinde bu kez, Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım var. Metan sosyal medya üzerinden Bakan Yıldırım'a “Vurur yüze ifadesi, yayina bekliyorlar bitanesi” şeklinde bir davet gönderdi. Bakan'ın ise bu davete ne cevap vereceği merak oldukça merak ediliyor.


Öte yandan Adem Metan Balçiçek İlter, Ertem Şener, Fatih Portakal, Ersin Düzen,Gülben Ergen, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’i ağırlamıştı. 


“SAYIN BAKANIM 3.KÖPRÜ ÜZERİNDEN SİZİNLE YAYIN YAPMAYI HAYAL EDİYORUZ”
Twitter, Facebook ve instagram başta olmak üzere tüm sosyal medya üzerinden yoğun bir mesaj bombardımanı başlatan Metan, Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın dikkatini çekmek için var gücüyle çalışıyor. Her zamanki gibi kararlı ve emin adımlarla çalışmasını yürüten Metan, Bakan Yıldırım’a, “Ülkemizi ulaşım ağlarıyla birbirine bağlayan Sayın Bakanımız Binali Yıldırım, sizi sevenler, yüz binlerce dinleyicimiz sizi programımıza bekliyor” diye çağrıda bulundu.


“PROGRAMLARI SES GETİRDİ”
Metan, bu yöntemle ünlü sanatçı Gülben Ergen, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Türkiye Futbol Direktörü ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’i programında ağırlamıştı. Metan’a konuk olan ünlü sanatçı Gülben Ergen, binlerce hayranının sosyal medya üzerinden yönelttiği soruları cesurca cevaplamıştı. Hayranlarının gönlünde taht kuran ünlü sanatçı, ailesi, örnek yaşamı ile kurucusu ve başkanı olduğu “Çocuklar Gülsün Diye Derneği” hakkındaki konularda duygu ve düşüncelerini açık yüreklilikle paylaşmıştı.
“GÖKÇEK, AHMET HAKAN İLE İLGİLİ SÜRPRİZİNİ İLK KEZ METAN’A ANLATMIŞTI”
Metan’ın daha sonraki program konuğu ise aynı zamanda sosyal medyayı da en iyi şekilde kullanan isimler arasında yer alan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek oldu. Gökçek, ilgi ile dinlenen programda yine cesur açıklamalarda bulunmuştu. Aralarında polemiklerin eksik olmadığı gazeteci-yazar Ahmet Hakan için sürpriz bir açıklama yapan Gökçek, "Ahmet'e Cumartesi akşamı bir sürprizim var." demişti. Programdan günler sonra Gökçek, 1 Kasım seçimlerinde Ahmet Hakan ile bahse girdiğini ve iddiayı kendisinin kazandığını söylemişti.


İMPARATOR METAN’I ‘KARARLILIĞI VE ÇALIŞKANLIĞI’ SEBEBİYLE ÖVMÜŞTÜ
Metan, hayranlarından gelen isteği de dikkate alarak başka bir önemli isme yönelmişti. Bu kez hedefte sosyal medya hesabı olmayan Fatih Terim vardı. Metan, ona ulaşmak için ise Buse Terim’e twitter üzerinden mesaj yağdırdı. Her gün yüzlerce mesaj ve fotoğraflarla Buse Terim’in dikkatini çekmeye çalışan Metan ve program dinleyicileri, kısa eğlenceli videolarla da bu isteklerini ilettiler.

Bir dinleyici, Buse Terim’i rehin aldığını canlandıran bir video hazırlayarak Terim’i programa davet etti. 7’den 70’e bir çok dinleyici, eğlenceli videolarla bu davete ortak oldu. Buse Terim, sosyal medya hesabına gelen yoğun mesajlar üzerinde bir teşekkür mesajı yayınlayarak, “Elinize sağlık. Tüm mesajlarınızı ilettim” dedi. Buse Terim’in, Fatih Terim’e mesajları iletmesinin ardından, Metan, Terim’i programında ağırlamayı başarmıştı. Metan’ı, kararlılığı ve çalışkanlığından dolayı öven Terim, her zaman başarılı gençlere destek verdiğini ifade etmişti. Terim de özel hayatı, futbolculuğu ve teknik adamlığı konusunda yöneltilen soruları cevaplamıştı.

Kaynak:Haber Kaynağı