• BIST 85.278
  • Altın 248,081
  • Dolar 6,0559
  • Euro 6,7489
  • İstanbul 27 °C
  • Ankara 26 °C
  • İzmir 30 °C

Adıyaman’da “Büyüklerimize Hürmet Kararımız Evet” Programı Düzenlendi

Adıyaman’da “Büyüklerimize Hürmet Kararımız Evet” Programı Düzenlendi
AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı tarafından "Büyüklerimize Hürmet Kararımız Evet" programı düzenledi.

AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı tarafından "Büyüklerimize Hürmet Kararımız Evet" programı düzenledi.

Adıyaman Belediyesi Keleşin Konağında düzenlenen "Büyüklerimize Hürmet Kararımız Evet" programına yaşlılar ve siyasiler katıldı. Milletvekili İbrahim Halil Fırat, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Erdem, Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yasemin Pamukçu ve yaşlılar katıldı.

Programda konuşan Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yasemin Pamukçu, "Büyüklerimize Hürmet Kararımız Evet" adı altında gerçekleştirdiğimiz bu özel programda büyüklerimizle birlikte olmanın memnuniyetini dile getirdi.

Pamukçu, "AK Parti olarak insanı merkeze alan bütüncül bir yaklaşımla büyüklerimize yük değil servetimiz olarak bakmaktayız. Sizlerin gecimlerinizi kolaylıkla karşılamanızı, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi amaçlamaktayız. Bizler siz kıymetli büyüklerimizi aile ve sosyal hayatımızın içinde, erdem ve deneyim kaynakları olarak görmekte; sizlere hürmet ve itibar etmeyi inancımızın ve geleneğimizin temel bir unsuru olarak kabul etmekteyiz. Bu düşünceyle Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyonu ve talimatı ile Sosyal Politikalar Başkanlığımız bünyesinde 22 Temmuz 2004 tarihinde Yaşlılar Koordinasyon Merkezimizi (YKM) kurduk. Sizler hepimizden çok daha iyi biliyorsunuz darbe dönemlerinin canım ülkemize ne acılar yaşattı. İnanıyorum ki 16 Nisan'da herkesten önce sizler sandıklara gidecek ve bir daha o görüntüler yaşanmasın diye hep birlikte kararımız evet diyeceksiniz" dedi.

AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez ise,referandum ile ülkemizin önemli bir eşikte olduğunu belirterek, "Büyüklerimizin yanında olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Referandumun eşiğindeyiz. Ülkemiz için önemli bir karara evet diyerek imza atacağız. Sizlere inancımız tamdır. Bizler sandık başında bu ülkemin milli iradesine sahip çıkma gayretinde olacağız" dedi.

Milletvekili İbrahim Halil Fırat konuşmasında, "Bizlerde büyüklerimizin yaşına geldiğimizde saygı ve hürmet bekleyeceğiz. Onlarında bizden bunu bekliyorlar. Dinimizde de atalarımıza saygı ve hürmet etmemizi emrediyor. Onarlın her zaman ellerini ve ayaklarını öpmemiz lazım. Bizleri bu aşamaya getiren büyüklerimize saygı ve hürmeti hiç eksiltmemeliyiz. Yaşlılarımıza bu güne kadar her zaman yanlarında olduk ve olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Adıyaman’da “Büyüklerimize Hürmet Kararımız Evet” Programı Düzenlendi

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim