AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMLARI

Balık burcunda seyrine devam eden ay, 01.08.2018 saat:13:54 den itibaren koç burcundaki hareketine başlamış olacak. Ben bilirim tavırları ve duygu durumu ön plandadır. Yerinde duramama, ani atılımlar, hırs ve ani öfke durumları görülebilir. Bu dönemde ani sinirlenmelere dikkat edilmeli daha sakin olunmalıdır. Ay koç burcunda bulunduğu süre boyunca hem fiziksel hem de içgüdüsel olarak daha aktif hatta bazen saldırganca davranışlarda bulunabiliriz. Gökyüzünün enerjisini de düşünecek olursak ani öfkemizi kontrol etmeliyiz. 
 
11.Ağustos.2018'de saat:12:57'de 18 derece Aslan burcunda kısmi güneş tutulması olacak. Tutulmayla ilgili yazı ilerleyen günlerde paylaşacağım. Ağustos ayına girerken Retrodaki gezegenleri unutmamak gerekir. Tüm bunları düşünecek olursak zorlu bir Ağustos bizleri bekliyor. Genel olarak Ağustos ayında burçları neler bekliyor bunlara değinmek istiyorum. Yorumlarımı okurken burcunuzu ve yükselen burcunuzu beraber okuyunuz. 
 
KOÇ BURCU
Partnerinizle problemler yaşayabilirsiniz. Evli olanlar evliliklerindeki problemleri çözmeye çalışmalılar. Maddi konulardaki sıkıntılarınız azalacak. Arkadaşlarınızla ani tatil kararı alabilirsiniz. Kariyerinizde ani değişimler olabilir. İş yerinizde ani çıkacak kavgalara karşı dikkatli olunuz. 
 
BOĞA BURCU
İş yerinizde konuşmalarınıza dikkat ediniz. Ailenizle yapmayı planladığınız seyahat planlarını erteleme ihtimaliniz olabilir. Sosyal çevreniz tarafından aldatılmalara dikkat ediniz. Kazalara karşı dikkatli olunuz. Aşk hayatınızda partnerinize karşı daha anlayışlı olunuz konuşmalarınıza dikkat ediniz.
 
İKİZLER BURCU
Seyahat planlarınız varsa erteleyebilirsiniz. Evli olanlar sevgilerine daha çok sahip çıksın. Yanlış anlaşılmalar ve tartışmalar yaşanabilir. Tartışmalardan uzak durunuz. Rüyalarınıza ve sezgilerinize güvenebilirsiniz. Haberci rüyalar görebilirsiniz. Maddi konularda harcamalarınıza dikkat ediniz.
 
YENGEÇ BURCU
Partnerinizle ilgili tartışmalardan uzak durunuz. Ciddi problem yaşayabilirsiniz. Daha sakin ve temkinli olunuz. Harcamalarınıza dikkat ediniz. Beklediğiniz paralar gelmeyebilir. İş yerinizde yaşayabileceğiniz problemlere dikkat ediniz. Ani tartışmalar ve kavgalar yaşayabilirsiniz. Daha sakin ve temkinli olmalısınız. 
 
ASLAN BURCU
Aşk hayatınızda aldatılmalara karşı dikkatli olunuz. Çocuğu olanlar çocuklarıyla ilgili sorun yaşayabilir. Maddi konuda rahatlayacağınız bir ay olacak yine de harcamalarınızı kontrollü yapmayı unutmayınız. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Bu ay sağlığınızla ilgili problemler gündeme gelebilir.
 
BAŞAK BURCU
Partnerinizle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Aldatma ve aldatılma gibi konular gündeme gelebilir. Sağlığınıza özellikle kalbinizle ilgili problemlere dikkat ediniz. Doktor kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Ailenizle iş girişimi yapabilirsiniz. Maddi kazançlarınızı artırabilirsiniz.

TERAZİ BURCU
Arkadaşlarınızla partneriniz arasında kalabilirsiniz dengeyi sağlamaya çalışın. Maddi konularda şans sizden yana bereketli bir ay görünüyor. İş yerinizde konuşma tarzınıza dikkat ediniz. Ani işle ilgili girişimler yapmadan önce iyice düşünün öyle karar verin. Baş ağrısı, migren gibi problemler yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU
Aşk hayatınızda problem yaşıyorsanız bu konuda yaralarınızı sarmanın vakti geldi. Şanslı bir ay sizi bekliyor. Maddi konulardaki problemlerinizi çözebileceğiniz bir ay. Bu ay terfi alabilirsiniz ya da güzel bir iş anlaşmasına imza atabilirsiniz. Sinirlerinize ve boğazınıza dikkat ediniz.

YAY BURCU
Partnerinizle problemler yaşayabilirsiniz. Kafanıza göre hareket etmekten kaçının ben yerine biz olmayı unutmayınız. Maddi konularda sıkıntılı bir ay yaşayabilirsiniz. Yaptığınız yanlış harcamalar gündeme gelebilir. İş ortamındaki problemleri düzelteceğim diye yorulabilirsiniz. Bu ay sinirlerinize hakim olun.
OĞLAK BURCU
Partnerinizle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Daha sakin olun ve zıtlaşmadan problemlerinize çözüm bulmaya çalışınız. Maddi konularda yaşadığınız olaylar bu ayda devam edecek. Çocuğu olanlar çocuklarının sağlığı ile yakından ilgilenmeliler. Sağlık problemleri yaşayabilirler. İş hayatınızda bir anlaşma sorumluluk alırken daha dikkatli olunuz. Tüm koşulları değerlendirmeden karar vermeyiniz.

KOVA BURCU
Partnerinizle ani tartışmalar ve kavgalar yaşayabilirsiniz uzak durmanız da fayda var. Geçmişte yaptığınız hatalar tekrar gün yüzüne gelebilir. Hırsılara karşı dikkatli olun. Maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. İnternet dolandırıcılığına karşı dikkatli olunuz. Sağlığınıza dikkat ediniz ameliyat konuları gündeme gelebilir.

BALIK BURCU
Eşinizle işiniz arasındaki dengeyi kurmalısınız. Eşinize zaman ayırmayı ihmal etmeyiniz. Eşinizle sorun yaşıyorsanız başkalarını karıştırmadan sorunlarınızı çözmeye çalışınız. Harcamalarınızı dengede tutmaya çalışın fazla açılmayın. İş ve sosyal hayatınızı birbirine karıştırmayınız. Arkadaşlarınızla iş ilişkisine girmeyiniz.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.